Obchodný manažér Fairpays– platobné terminály, pokladničné systémy a služby

Swiss Capital Invest, a.s.; skrátený názov: SCI, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacPonúkame transparentné lukratívne variabilné ohodnotenie, kde výška Vašej odmeny nie je nijak obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa stretávať sa a jednať s ľuďmi, nesedieť v kancelárii, byť pánom svojho času? Ak chceš robiť prácu užitočnú pre seba, firmu a zákazníka zároveň, potom tu pre Teba máme ideálnu príležitosť.

Práve teraz hľadáme hodnotovo zrelého kolegu/kolegyňu, ktorý/á má jasne zoradené priority a ciele, ktorý/á by s ľahkosťou zapadol/a do nášho tímu a navyše zobral/a svoj profesionálny život do vlastných rúk.

Naše zameranie je oblasť platobných služieb, terminálov a pokladničných systémov - oblasť moderná a perspektívna zároveň, nezávislá na sezóne, lockdowne. Bezhotovostný platobný styk každým rokom zvyšuje svoj podiel na celkových platbách.

Čomu sa u nás budeš venovať?

• Budeš aktívne vyhľadávať nových klientov, komunikovať s nimi a získavať základné informácie pre vypracovanie cenovej ponuky. O všetko ostatné sa za Teba postará back office.

• Budeš sa starať o svojich zákazníkov v regióne (up-sell ), udržiavanie klientskej základne

• Akvizícia zákazníkov, identifikácia ich potrieb a realizácia zmluvného vzťahu.

• Poskytovanie obchodných a technických informácií zákazníkovi.

• Aktívna spolupráca s kolegami z back office-u.

• po splnení 3 mesačných plánov po sebe zmluva na TPP
• zázemie v mladej, perspektívnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, odborný rast a rozvoj
• zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie
• práca s modernými technológiami
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie
• vlastná organizácia času a manažment práce (ste sám sebe pánom)
• nástup možný ihneď s dlhodobou perspektívou práce v danom segmente

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vhodná obchodnícka prax je 1-2 roky, no dôležitejšia je osobná ambícia a cieľavedomosť.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Milovať obchod a všetko, čo je s obchodom spojené.
• Efektívne a správne komunikovať.
• Proaktívny/pro-zákaznícky prístup, asertívny prístup.
• Užívať si cestovanie a spoznávanie nových ľudí.
• Schopnosť rýchlo sa orientovať a kvalitne spracovávať aj nevyslovené potreby zákazníkov.
• Neustále sa vzdelávať v našom rýchlo sa rozvíjajúcom odbore.
• Schopnosť individuálnej aj tímovej práce.
• Vodičský preukaz skupiny B.

Fairpays je finančný projekt materskej spoločnosti Swiss Capital Invest, a.s., zaoberajúci sa poskytovaním platobných služieb v oblasti platobných terminálov, predajom pokladničných riešení a služieb. Spolupracujeme s partnerom Global Payment, ktorý je svetovým lídrom v obore. Viac na stránke www.fairpays.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: [email protected]
E-mail: poslať životopis
ID: 4805284  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac