Vodič MKD

SWIFTRANS s.r.o.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Termín nástupu
29.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zakladna mzda/brutto/ od 576 do 1.000-eur, plus diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stabilne trasy SK-I-SK
stabilne trasy SK-Slo-I-SK

vozový park ktorý sa neustále obnovuje,full servisné kontrakty, luxusne vybavené a vzduchom odpružené kabíny všetkých ťahačov,,nezávislá klíma,chladnicky,mikrovlnky,
navesy tautlainery
45 h pauzy vzdy aj 24 ak sa da v sídle spoločnosti,
turnusy nerobievame

Informácie o výberovom konaní

nastup možný od 1.7.2018

vodič do jednoosadky 24, 45-tky v sídle spoločnosti
priemerne 21 dní 12.500-km mesacne
priemerná mzda mesiac 1500 v čistom a viac,vypláca sa oficialne formou uhrady na osobne učty zamestnancov

vodič do dvojosadky stabilne kolecka Vranov-Italy Vranov
2x týždenne kolecko cista práca lahký tovar sa vozieva
jeden den v týždni doma plus víkendy taktiež doma
priemerne 20.500-km mesacne
priemerná mzda mesiac 1400 v čistom a viac,vypláca sa oficialne formou uhrady na osobne učty zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, T

flexibilita,komunikatívnosť, odbornosť ,loajalita,ustertovosť,zodpovednosť

Medzinárodná kamiónová doprava
bližšie info web:www.swiftrans.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

M. R. Štefánika 874/203
093 01 Vranov nad Topľou
ID: 3320795   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zakladna mzda/brutto/ od 576 do 1.000-eur, plus diety