Можливість для людей з України

Obsluha čelného nakladača pre výrobu asfaltových zmesí

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

Miesto práce
Sučianska, Martin-Priekopa
Termín nástupu
čo najskôr
8,5 - 10 EUR/hod.Základná mzda 5,65€ navýšená o prémie až do výšky 75% + cestovné + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie a obsluha čelného nakladača
  • Nakladanie a úhrn kameniva
  • Kontrola prevádzky stroja a hlásenie prípadných porúch
  • Vykonávanie jednoduchých opráv a údržba stroja
  • Výpomoc v prípade potreby pri údržbe obaľovacej súpravy
  • Manipulácia s materiálom a nakladanie

Pracovná doba je od 6,00 hod. v závislosti o sezónnosti a intenzity výroby.

  • Príspevok na dopravu z miesta bydliska
  • Práca v zmodernizovanej prevádzke
  • Dobrý kolektív a zázemie v stabilnej spoločnosti

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorých budeme mať záujem osobne stretnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Strojnícky preukaz skupiny 9
  • Výhodou je skúsenosť sa obsluhou stavebných strojov
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita a bezúhonnosť

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.

Kontakt

ID: 4809899  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.