Reagujte bez životopisu

Rozpočtár, kalkulant a prípravár

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a spracovanie rozpočtov stavebných zákaziek
- Kontrola rozpočtov v súlade s projektovou dokumentáciou
- Dopyt subdodávateľov a materiálov, vyhodnocovanie
- Príprava cenových ponúk pre verejné výberové konania
- Spolupráca na riešení výroby s ostatnými členmi tímu

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- notebook, mobilný telefón
- firemné akcie, teambuildingy
- možnosť čiastočne pracovať formou home office

V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vášho životopisu cez túto ponuku so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi,
- vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu,
- vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť k zvereným úloham
- aktívny a samostatný prístup

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.
ID: 3790557  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac