Stavebný robotník - tesár / zvárač

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,80 - 6,40 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na stavbách dopravných a inžinierskych stavieb na území SR

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, motivačné platové ohodnotenie, diéty, ubytovanie.

V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie životopisu cez túto ponuku so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašími kontaktnými údajmi. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o zaslanie životopisu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.9.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné=dopravné a inžinierske stavby

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- aktívny a zodpovedný prístup k zadávaným úloham

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever
Bánovská cesta 11
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3272613   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,80 - 6,40 €