Rozpočtár /Kalkulant pre dopravné a inž. stavby

Swietelsky-Slovakia , Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Juh

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a spracovanie kalkulácií a cenových rozpočtov dopravných a inžinierskych stavieb bez výkazu-výmer podľa projektovej dokumentácie alebo s výkazom výmer
- zabezpečenie a analýza cenových ponúk od subdodávateľov
- komplexné spracovanie ponukových rozpočtov stavieb do cenovej ponuky a kompletizácia ponuky podľa súťažných pokynov obstarávateľa,
- vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
- účasť na obhliadkach za účelom zostavenia cenovej kalkulácie
- spolupráca s výrobným úsekom pri spracovaní harmonogramu do cenovej ponuky,
- spracovanie výrobných kalkulácií pre porovnanie kalkulovaných a skutočných nákladov a výnosov

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, motivačné platové ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho životopisu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky ponúkaného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CENKROS - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
5

- precíznosť, dôslednosť pri práci s číslami, analytické myslenie
- zmysel pre prácu v kolektíve, dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
- technická zdatnosť, orientácia v projektovej dokumentácii
- znalosť technologických postupov a cenotvorby
- znalosť aktuálneho zákona o verejnom obstarávaní

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb - Oblasť Juh
Trnavská cesta 57
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Hroncová
E-mail: poslať životopis
ID: 3928062  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac