Reagujte bez životopisu

Staň sa našim obchodným guru v oblasti logistiky

SWIDA Innovative s.r.o.

Popradská 56, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacNa finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Tvoje skúsenosti. Ku mzde prislúchajú aj mesačné odmeny v závislosti od Tvojho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme obchodnícke oddelenie! Naštartuj svoju kariéru vo SWIDA Innovative, digitálnej špedičke 21. storočia. Okrem práce so zaujímavými medzinárodnými klientmi dostaneš office so súkromným fitkom na košickej Terase a skvelých kolegov.

Hľadáme komunikatívnych kandidátov, prax v oblasti obchodu či logistiky nie je podmienkou. Plynulá komunikácia v cudzom jazyku je však u nás samozrejmosťou. Trúfaš si na túto výzvu? Pošli nám svoje CV. Tešíme sa na Teba!

Termín nástupu: ASAP

Tvojou náplňou práce bude:

- Akvizícia nových klientov a následná starostlivosť o nich
- Budovanie vzťahov s nadnárodnými obchodnými partnermi a rozvíjanie spoločnej kooperácie
- Príprava cenových ponúk pre existujúcich / potenciálnych klientov
- Komunikácia s obchodnými partnermi telefonicky, emailom a prostredníctvom online platforiem (napríklad LinkedIn, Skype, WhatsApp)
- Zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
- Prezentácia spoločnosti v rámci obchodných jednaní
- Navrhovanie moderných riešení na mieru v rámci medzinárodných prepráv
- Súčinnosť s operačným a IT oddelením
- Pravidelný reporting manažmentu spoločnosti

Kvôli dopytu po našich službách a náročnosti obchodníckej práce, bude tvoja pracovná doba pružná.

U nás Ťa čakajú takéto benefity:

- súkromné SWIDA fitko priamo v budove
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- parkovanie pre zamestnancov
- príspevok na dovolenku
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie a nápoje zadarmo
- vzdelávanie v oblasti logistiky a predajných zručností
- práca v stabilnej a spoľahlivej firme
- možnosť osobnostného rozvoja, rozšírenia obzorov a inovácií vo svete logistiky

Tvoje prednosti:
- plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- výhodou sú pracovné skúsenosti z oblasti predaja, logistiky, zákazníckeho servisu
- zodpovedný a proaktívny prístup
- prozákaznícke myslenie
- prezentačné zručnosti
- komunikatívnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Výhodou je, ak máš plynulú nie len angličtinu, ale aj:

Nemecký jazyk (B2)
Španielský jazyk (B2)
Taliansky jazyk (B2)
Francúzsky jazyk (B2)

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám pošli priamo cez portál profesia.sk.

Tešíme sa na Teba !

Vzdelávacie kurzy, školenia
Príspevok na dovolenku
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Možnosť home office
Vyhradený čas na inovácie
Notebook
Občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím dynamických a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Zároveň sa snažíme držať krok s modernými trendami v biznise, najmä v oblasti technológií a digitalizácie, čo prináša ďalšie zaujímavé výzvy.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Pisková
E-mail: poslať životopis