Reagujte bez životopisu

Disponent medzinárodnej prepravy-junior

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 29, Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj!
Si mladý, ambiciózny a máš vášeň pre logistiku? Ak áno, tak pozícia disponenta medzinárodnej prepravy v našej spoločnosti je pre teba ako stvorená!

Pridaj sa k nám a staň sa kľúčovým hráčom v preprave tovaru po celom svete. Budeš mať na starosti plánovanie a koordináciu prepravných trás, komunikáciu s dopravcami a klientmi, ako aj riešenie rôznych výziev, ktoré so sebou medzinárodná preprava prináša.

Vďaka nášmu novo zavedenému kompetenčnému modelu máš priestor na kariérny rast. Vytvorili sme štyri úrovne, na ktorých vieš rozvíjať svoje schopnosti a posúvať sa ďalej:
1.Disponent junior
2.Disponent
3.Disponent senior
4.Disponent expert
Svoju cestu vo Swide začneš na pozícii disponent junior. Ak si šikovný, cieľavedomý a pracovitý, dokážeš sa postupne vypracovať až na pozíciu disponenta experta, kde Ťa čaká atraktívnejšie platové ohodnotenie a mnoho ďalších benefitov!

Tvojou náplňou práce bude:
-Organizácia transportov podľa požiadaviek klienta
-Komunikácia s dopravcami
-Dohadovanie podmienok prepravy a tvorba objednávok
-Sledovanie aktuálneho priebehu prepráv
-Riešenie prípadných problémov

Nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti s logistikou.
Všetko ťa naučíme.

Práca disponenta u nás je dynamická a prebieha v dvoch smenách. Denná služba trvá od 8:00 do 17:00 a počas noci má prepravy na starosti nočná služba. Nočnú službu pracuješ formou home office, ale reaguješ na požiadavky klientov spojené s prebiehajúcimi transportami.

U nás Ťa čakajú tieto benefity:
-MultiSport karta
-príspevok na dovolenku
-možnosť občas pracovať aj formou homeoffice
-teambuildingy a ďalšie firemné aktivity
-občerstvenie na pracovisku
-referral program
-možnosť sebarealizácie a rozvojové príležitosti
-zázemie stabilnej spoločnosti (Diamanty slovenského biznisu 2023)

Náš kolega/kolegyňa disponuje:
-anglickým jazykom na plynulej úrovni ( písomne aj hovorovo)
-maďarským jazykom ( výhoda, nie podmienka)
-bezproblémovou prácou s PC
-zodpovedným prístupom
-učenlivosťou
-komunikatívnosťou
-flexibilitou
-tímovým duchom

Termín nástupu:
Apríl-Máj 2024

Ak si sa našiel/našla v tomto popise a ponuka Ťa zaujala, pošli nám svoj životopis!
Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Beňová
Tel.: +421948377500
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4795889  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac