Administratívna podpora pre obchodnícke oddelenie

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Popradská 56, Košice
Termín nástupu
Január 2023/Február2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme obchodnícke oddelenie, a preto hľadáme nového šikovného člena do nášho tímu, ktorý bude administratívnou podporou pre obchodníkov.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a informácií o nich
- práca s firemnou databázou,
- príprava obchodných štatistík
- evidencia mesačných plánov obchodníkov
- vypisovanie formulárov pre klientov
- prideľovanie a delegovanie klientov obchodníkom podľa ich kompetencií
- obsluha firemného emailu
- iné administratívne činnosti spojené s chodom obchodníckeho oddelenia

Pri prepravách mimo EÚ je obchodník aj v kontakte s colnými úradmi. Na tejto pozícii ťa zaučíme v oblastiach:
- podpora a spracovávanie colných požiadaviek klientov
- komunikácia s colnými deklarantami na medzinárodnej úrovni
- orientácia v procesoch colných úradov
- vnímanie a adaptácia na zmeny v legislatíve v oblasti colných služieb
- vyhľadávanie a udržiavanie obchodných partnerstiev s colnými deklarantami a colnými spoločnosťami
- hľadanie najvhodnejších riešení pri akútnych situáciách v expresnej logistike
- vzdelávanie sa v oblasti logistiky a medzinárodnej dopravy
- špecializácia na colné podmienky Spojeného kráľovstva

Nemusíš mať obavy, budeš plne zaškolený/á na túto pozíciu.

- služobný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- súkromné SWIDA fitko priamo v budove
- príspevok na dovolenku
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie zadarmo
- nápoje zadarmo (voda, káva)
- jazykové kurzy
- zamestnanecké zľavy
- vzdelávanie v oblasti logistiky

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám pošli na [email protected], alebo priamo cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, zákaznícka podpora, colné služby, špedícia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Colné služby, zákaznícka podpora, logistika, špedícia.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail
- zodpovednosť
- schopnosť riešiť urgentné situácie v oblasti colných služieb
- dobrá úroveň komunikácie ( telefón / email )
- plynulá angličtina
- tímový duch
- flexibilita
- precíznosť
- šikovnosť pri práci s PC

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2022 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu.
Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: ZODPOVEDNOSŤ – PARTNERSTVO – ROZVOJ – KULTÚRA - ODBORNOSŤ, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie. Sme konštruktívni, produktívni a inovatívni, čoho výsledkom sú naše kvalitné služby.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4448470  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac