HR Manažér

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
september / október 2022
Od 2 300 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od tvojich skúseností a od formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažovanie vstupného a výstupného procesu pre nových zamestnancov, vrátane prípravy celkovej firemnej stratégie čo sa hiringu týka
- Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti
- Zodpovednosť za plánovanie školení a vzdelávania zamestnancov
- Tvorba interných nariadení, smerníc a politiky spoločnosti, podávanie námetov na zlepšenie organizácie
- Podpora pri organizácií firemných akcií a teambuildingov, pomoc pri budovaní firemného brandu, plánovanie CSR aktivít
- Podpora manažmentu, a podpora ostatným oddeleniam

- služobný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- príspevok na dovolenku
- dovolenka nad zákonný rozsah
- flexibilná pracovná doba
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie a nápoje zadarmo (voda, káva)
- jazykové kurzy
- možnosť práce z homeoffice
- zamestnanecké zľavy
- výročné ocenenia zamestnancov
- práca v stabilnej a spoľahlivej firme
- po 6 mesiacoch pracovný pomer na dobu neurčitú

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám pošli na [email protected], alebo priamo cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR manažment

Počet rokov praxe

2

- výnimočné organizačné a analytické schopnosti, samostatnosť
- znalosť pracovného práva a súvisiacej legislatívy
- skúsenosti s tvorbou interných nariadení a politiky spoločnosti
- silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4357722  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac