Manažér oddelenia disponentov

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún/júl 2022
2 200 - 2 700 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od tvojich skúseností a od formy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a koho hľadáme:
Sme firma, ktorá organizuje cestné prepravy naprieč celou Európou. Za 6 rokov sme vybudovali firmu s 90 zamestnancami a dopyt po našich službách neustále rastie. To je dôvod, prečo hľadáme do nášho tímu ďalších ľudí. Naša firma má dve pobočky, v Košiciach a v Trebišove.

Hlavnou náplňou práce bude:

- plánovanie a vyhodnocovanie činnosti oddelenia, pomáhanie dispo tímov (momentálne 5 tímov po 8 ľudí), rozvíjať sa a posilňovať ich kompetencie.
- vyvíjanie nových stratégií na zefektívnenie procesov a zníženie nákladov
- monitorovanie štandardov a trendov, aby sme aj naďalej vedeli udržať krok
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (sales, marketing, IT, Research&Development...) s cieľom maximalizovať efektivitu pri dosahovaní firemných cieľov
- ďalšie povinnosti podľa potreby a pokynov nadriadeného
- v našej firme je to vysoko postavená pozícia s možnosťou sebarealizácie, blízkej spolupráce s ostatnými manažérmi, s možnosťou výberu nových ľudí do tímu a priamym vplyvom na vývoj firmy

- služobný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- príspevok na dovolenku
- dovolenka nad zákonný rozsah
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie zadarmo
- nápoje zadarmo (voda, káva)
- jazykové kurzy
- možnosť práce z homeoffice
- zamestnanecké zľavy
- výročné ocenenia zamestnancov
- odmena za vzornú dochádzku
- vzdelávanie v oblasti logistiky a predajných zručností
- práca v stabilnej a spoľahlivej firme
- po 6 mesiacoch pracovný pomer na dobu neurčitú

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám pošli na [email protected], alebo priamo cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

manažment

Počet rokov praxe

2

- schopnosť riadiť a poskytovať školenia pre priamych podriadených
- výnimočné organizačné a analytické schopnosti
- motivácia a zameranie na výsledky
- akčne orientovaná schopnosť dosahovať výsledky
- silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti vrátane vyjednávania
- samostatnosť
- silné time management zručnosti
- skúsenosti v expresnej logistike sú veľkým plusom, nie však nevyhnutnosťou

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4319860  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac