Mid/Senior Vue.js developer

SWIDA Innovative s.r.o.

Popradská 56, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 3 000 EUR/mesiacplat sme ochotní prispôsobiť schopnostiam a zručnostiam každého kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme zanietený tím desiatich IT špecialistov, ktorí hľadajú ďalšieho člena do partie. Spoločne pracujeme na projekte, ktorý má ambíciu zmeniť vnímanie logistického sektora v Európe. Pomôž nám rozvíjať produkt a podieľaj sa priamo na jeho ďalšom smerovaní.

Ideou nášho projektu je digitalizácia logistiky prostredníctvom dvoch aplikácií, ktoré umožňujú špeditérom a vodičom pružne reagovať na neustále zmeny v prepravách.

Ak máš skúsenosti s vývojom webových aplikácií, pridaj sa k nám a zaži profesionálne vývojárske prostredie v metropole východu. Tvoje kódy sa budú používať od Košíc až po Londýn naprieč celou Európou (a možno raz aj ďalej).

Čo od teba očakávame:
- Samostatnosť pri riešení úloh je v našom tíme samozrejmosťou
- Záujem o nové technológie
- Orientáciu v dokumentácií a jej následnú aktualizáciu
- Zodpovednosť za kvalitu kódu, dodržiavanie štandardov spoločnosti
- Starostlivosť o aplikáciu po zavedení zmien
- Poskytovanie technickej podpory pre užívateľov SW
- Sme otvorení inováciám, a preto uvítame tvoje vlastné nápady a myšlienky
- Práca je remote, ale vyžadujú sa 3-4 dni mesačne v našom office (dohodou)

- home office
- služobný telefón aj na súkromné účely
- preplatenie športových aktivít
- príspevok na dovolenku
- teambuldingy a firemné aktivity
- možnosť štúdia a aplikácie nových moderných technológií
- prístup k odbornej literatúre
- profesionálny prístup kolegov a pomoc pri riešení komplexných problémov

Ak ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj a opýtaj sa nás čokoľvek. Radi ťa zasvätíme a odpovieme na tvoje otázky aj pred pohovorom - [email protected]

O pozíciu Mid/Senior Vue.js developer sa uchádzaj zaslaním emailu na [email protected], alebo prostredníctvom profesia.sk. Do emailu prilož svoj životopis alebo popis tvojich zručnosti, prípadne LinkedIn profil. Pokojne sa pochváľ aj tvojím posledným zaujímavým projektom, na ktorom si pracoval/a. Vhodných kandidátov budeme následne kontaktovať s pozvánkou na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s vývojom webových aplikácií
- skusenosti s Vue.js alebo podobným frameworkom
- JavaScript, jQuery
- HTML5 a CSS3
- práca s GIT-om (Version Control System)
- asynchrónne dotazy (Ajax)
- webové služby (REST)

Znalosti, ktoré sú pre uchádzača výhodou:
- znalosť OOP
- znalosť SQL príkazov
- programovanie v jazyku Python
- znalosť webového frameworku Django
- orientácia v Linuxovom prostredí
- optimalizácia procesov a algoritmov
- ovládanie Docker architektúry

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4192929  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac