Logistický koordinátor pre obchod (KE)

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
august 2021
850 EUR/mesiac850€ FIX + bonusy. Očakávaná mesačná mzda logistického koordinátora: 1300 – 1500€ (fix + bonusy) už aj počas skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie požiadaviek od klientov cez komunikačné kanály (mail, telefón);
- zadávanie ponúk do appky a spracovanie objednávok, riešenie operatívnej práce a reklamácií klientov;
- podpora pri vytváraní reportovacích tabuliek pre klientov;
- spravovanie transportov v logistických portáloch;
- efektívna komunikácia s klientmi;
- podpora obchodného tímu a spoluzodpovednosť za dosahovanie firemných cieľov;
- aktívna vnútrofiremná komunikácia;
- operatívne plnenie úloh od pridelených obchodníkov;
- prijímanie úloh od manažmentu firmy;
- práca je časovo náročná – pracovná doba je od 08:00 do 17:00, no kvôli dopytu po našich službách je Logistický koordinátor pre obchod v kontakte s klientom i obchodníkom aj mimo tohto času.

- práca v stabilnej a spoľahlivej firme s mladým kolektívom; firma si v roku 2019 vyslúžila titul Diamant Slovenského Biznisu
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nových zamestnancov;
- teambuildingy, firemné aktivity;
- služobný telefón aj na súkromné účely;
- spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít;
- príspevok na dovolenku;
- výročné ocenenia zamestnancov;
- odmena za vzornú dochádzku;
- práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy;
- podieľanie sa na budovaní vzťahov s nadnárodnými obchodnými partnermi;
- nápoje zadarmo.

Poď k nám a pošli nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na [email protected]. Ak budeš mať požadované schopnosti, radi sa s tebou stretneme vo SWIDE.
Každému uchádzačovi odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

špedícia, logistika

Počet rokov praxe

1

- prednosť budú mať uchádzači so špedičnou skúsenosťou
- znalosť anglického jazyka PODMIENKOU
- znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou
- veľký zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímovosť a čestnosť

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4109688  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac