Podpora pre logistickú spoločnosť s poľským jazykom

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Termín nástupu
november 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie nových vzťahov s dodávateľmi,
- Podpora pre tendrový projekt,
- Zlepšovanie vzťahov s existujúcimi dodávateľmi,
- Vyjednávanie a udržiavanie nových a existujúcich zmlúv s dodávateľmi za účelom zníženia nákladov / zlepšenia servisu,
- Riešenie pokút/sťažností s dodávateľmi,
- Podpora pri zisťovaní vstupov pre projektového manažéra,
- Predaj softwaru,
- Práca s viacerými oddeleniami súčasne,
- Práca na telefóne,
- Zákaznícka podpora.

- Práca v stabilnej a spoľahlivej firme s mladým kolektívom,
- Po pol roku pracovný pomer na dobu neurčitú,
- Jazykové kurzy,
- Teambuldingy, firemné aktivity,
- Služobný telefón aj na súkromné účely,
- Spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít,
- Príspevok na dovolenku,
- Výročné ocenenia zamestnancov,
- Odmena za vzornú dochádzku,
- Práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy,
- Väčšiu voľnosť v zmysle manažovaní si pracovného času (flexibilný pracovný čas, home office...).

Ak vás/ťa naša ponuka zaujala, pošli/te nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na [email protected]. Každú žiadosť si dôkladne prečítame a všetkým, ktorí sa prihlásia, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Znalosť ďalších jazykov je výhodou,
- Profesionálna hovorená a písomná komunikácia,
- Prozákaznícke myslenie,
- Zodpovedný a proaktívny prístup,
- Schopnosť multitaskingu,
- Schopnosť určovať si priority a manažovať čas,
- Precíznosť pri práci a dodržiavanie pracovných pokynov,
- Flexibilnosť,
- Schopnosť rýchlo sa adaptovať v nových oblastiach/projektoch,
- Znalosti v oblasti logistiky sú vítané, ale nie sú nutnou podmienkou.

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4081561  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac