Tender Management – Špecialista pre logistickú spoločnosť v cestnej doprave s celoeurópskou pôsobnosťou

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Termín nástupu
jar 2021
1 100 - 2 500 EUR/mesiacod 1.100 € brutto (uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami). Bonusová zložka mesačne/kvartálne môže dosahovať viac ako 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právomoci a zodpovednosti:

Baví ťa práca s číslami?
Máš rád samostatnú prácu, ktorá je súčasťou tej tímovej?
Si fér tímový hráč a hľadáš aj takých kolegov?
Máš rád nové výzvy?
Máš logistické skúsenosti a hľadáš si uplatnenie v Košiciach?
Si kreatívny a rád prinášaš riešenia ako zefektívniť a zjednodušiť prácu?
Hľadáš prácu v medzinárodnom prostredí s dennou komunikáciou v angličtine?
Máš skúsenosti v projektovom manažmente nielen v príprave, ale aj v doručovaní a spoluzodpovednosti za exekutívu projektov?
Si systematický/á, detailný/á a vieš si za svoju prácu prevziať zodpovednosť?
Poď k nám!

Budovanie stabilnej medzinárodnej európskej klientely je beh na dlhé trate, preto do svojho tímu hľadáme proaktívnych,
odhodlaných a zodpovedných partnerov.
Práca v tíme tender managementu s možnosťou rýchleho kariérneho rastu.
Spoluzodpovednosť za prípravu a následné úspešné doručovanie projektových plánov.
Práca na medzinárodných logistických tendroch cestnej prepravy.
Podpora a poradenstvo pre členov tímov v predaji a logistike.
Kolekcia, aktualizácia, spracovanie a analýza dát.
Príprava výstupov a vypracovanie finančných analýz.
Správa a aktualizácia databázy vstupných dát a interných cenníkov.
Proaktívna a nepretržitá práca na vylepšovaní procesov, implementácii prelínajúcich sa projektov a interných systémov spoločnosti.
Plná podpora nadriadených kolegov pri plnení zverených úloh.
Práca nevyžaduje cestovanie, robíme z pohodlia kancelárie. S obchodnými partnermi komunikujeme telefonicky a mailovo, preto je základná technická/PC zdatnosť nevyhnutnosťou.

- práca v stabilnej a spoľahlivej firme s mladým kolektívom; firma si v roku 2019 vyslúžila titul DIAMANT SLOVENSKÉHO BIZNISU
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nových zamestnancov;
- po pol roku pracovný pomer na dobu neurčitú;
- vzdelávanie v oblasti logistiky a predajných zručností, vyjednávacích a argumentačných techník;
- jazykové kurzy;
- teambuildingy, firemné aktivity;
- služobný telefón aj na súkromné účely;
- spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít;
- príspevok na dovolenku;
- výročné ocenenia zamestnancov;
- odmena za vzornú dochádzku;
- práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy;
- podieľanie sa na budovaní vzťahov s nadnárodnými obchodnými partnermi;
- dovolenku nad zákonný rozsah;
- väčšiu voľnosť v zmysle manažovania si pracovného času = flexibilný pracovný čas, home office...

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na [email protected]. Každú žiadosť si dôkladne prečítame a všetkým, ktorí sa prihlásia, odpovieme. Predpokladaný začiatok osobných pohovorov je plánovaný na máj 2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

medzinárodná logistika

Počet rokov praxe

2

- veľký zmysel pre zodpovednosť;
- chuť učiť sa;
- komunikatívnosť;
- flexibilita;
- tímovosť a čestnosť;
-plynulá znalosť anglického jazyka aspoň naúrovni C1 (ďalšie jazyky sú výhodou);
- očakávame skúseného špecialistu s prácou v logistike minimálne 2 roky, ktorý má prehľad o situácii v medzinárodnej logistike a hľadá nové výzvy;
- práca je tiež vhodná pre tých, ktorí sa snažia o návrat do Košíc a zbierali doteraz pracovné skúsenosti v zahraničí.

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4063128  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac