Obchodník

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
december 2019
1 500 - 3 000 EUR/mesiac1.mesiac 650€, 2. mesiac 700€, 3. mesiac 750€, 4. mesiac 800€, 5. mesiac 850€ // + provízie z predaja Uvedená mzda predstavuje dolnú hranicu. V prípade, že ovládate taliansky či nemecký jazyk plynulo slovom aj písmom, ponúkame vyššie platové podmienky. Viac na osobnom pohovore. Jedna z hodnôt firmy je dávať človeku reálne očakávania. Očakávania sú odrazené aj v plate. Zo skúsenosti, nový obchodník prvého pol roka robí za základ, po pol roku sa očakáva, že obchodník má peniaze z provízie. Každým ďalším mesiacom dochádza k navýšeniu o 100-200€ k výplate (po roku teda provízia presahuje základnú časť mzdy, za predpokladu, že spĺňajú firemné očakávania). Momentálne máme v tíme 11 obchodníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavou náplňou práce Obchodníka/Špeditéra je akvizícia nových klientov a starostlivosť o tých stávajúcich.
Budovanie stabilnej medzinárodnej európskej klientely je beh na dlhé trate, preto do svojho tímu hľadáme proaktívnych, odhodlaných a zodpovedných partnerov. Hľadáme dravých ľudí, ktorí sa chcú stať úspešnými obchodníkmi.
Predpokladom na úspešné vytváranie obchodných vzťahov s európskou klientelou je znalosť špedičného trhu, plynulé ovládanie cudzieho jazyka slovom aj písmom a ten správny prístup k tvrdej práci.
Keďže znalosť produktu patrí medzi základné zručnosti pri predaji, SWIDA ponúka možnosť vzdelávania vo vlastnej internej akadémii, ktorá vás prevedie špedičným svetom a pripraví pre prácu obchodníka.
V súčinnosti s operatívnym oddelením organizuje Obchodník pre klienta prepravy, ktoré sú často časovo kritické, preto nie je priestor na chyby.
Práca nevyžaduje cestovanie, robíme z pohodlia kancelárie. S obchodnými partnermi komunikujeme telefonicky a mailovo, preto je základná technická/PC zdatnosť nevyhnutnosťou.
Ponúkame moderné pracovné prostredie, v ktorom máte možnosť profesionálne rásť a požívať radosť z úspechov. Veríme v silu otvorenej a úprimnej komunikácie, naša filozofia je založená na tom, že všetci vo firme ťaháme za jeden koniec a preto sme si partnermi.

Žiadaný stav je, aby každý obchodník podával nadpriemerné výkony, čo umožní rýchly rozvoj a rast firmy spolu s ďalšími benefitmi (napr. krajšie kancelárie, lepšie počítačové vybavenie a telefóny ...).
Spôsob, ako to dosiahnuť, je vytvoriť také prostredie, v ktorom obchodník sám preberá zodpovednosť za svoju časť obchodu, získavanie nových zákazníkov, uzatváranie zmlúv a rozširovanie vzťahov s existujúcimi klientmi. Obchodník má dostatok slobody a priestoru pre rast, ktorý je vyvážený zodpovednosťou a nasadením. Obchodník je potom posudzovaný podľa objektívne merateľných kritérií a je len na ňom, aby prišiel na spôsob, ako ich dosiahnuť v rámci etických, morálnych a ďalších firemných zásad. Firma mu k tomu poskytuje potrebné nástroje, ako je prístup k informáciám, kontaktom, potrebné hardvérové ​​a softvérové ​​vybavenie, ale aj školenia, kurzy, vzdelávanie a vyškolených disponentov.

Práca Obchodníka je:
- časovo náročná - pracovná doba je od 08:00 do 17:00, no kvôli dopytu po našich službách sme všetci dostupní 24/7;
- práca nie je rutinná, dennodenne obchodník komunikuje s desiatkami rôznych ľudí;
- zabezpečujeme hlavne expresné prepravy, sme „hasiči“ problémov iných, preto nie je priestor na chyby;
- obchodník má veľakrát otvorené viaceré pracovné cykly naraz, čo umocňuje tlak; veľmi dôležité je, aby špeditér vedel správne určiť prioritu úloh a mal dobre zvládnutý time management;
- ide o tímovú prácu v open space kancelárii s mladým kolektívom;
- práca je pod silným produkčným tlakom;
- vysoko finančne ohodnotená pozícia.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite CV na [email protected] a predajte sa nám :)

- vzdelávanie v oblasti logistiky
- vzdelávanie v oblasti obchodných/predajných zručností
- po splnení stanovenej kvóty má obchodník nárok na 20% hrubého zisku
- jazykové kurzy
- teambuldingy, firemné aktivity
- mladý kolektív
- služobný telefón aj na súkromné účely
- preplatenie športových aktivít
- príspevok na dovolenku
- výročné ocenenia zamestnancov
- odmena za vzornú dochádzku
- je to práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy

pre TOP performerov ponúkame:
- podieľanie sa na budovaní vzťahov s nadnárodnými obchodnými partnermi
- dovolenku nad zákonný rozsah
- väčšiu voľnosť v zmysle manažovaní si pracovného času = flexibilný pracovný čas, home office

Ak vás ponuka zaujala, pošlite CV na [email protected] a skúste sa nám predať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľký zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímovosť a čestnosť
- zmysel pre humor PODMIENKOU
- základná zdatnosť práce s PC

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3775575  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac1.mesiac 650€, 2. mesiac 700€, 3. mesiac 750€, 4. mesiac 800€, 5. mesiac 850€ // + provízie z predaja Uvedená mzda predstavuje dolnú hranicu. V prípade, že ovládate taliansky či nemecký jazyk plynulo slovom aj písmom, ponúkame vyššie platové podmienky. Viac na osobnom pohovore. Jedna z hodnôt firmy je dávať človeku reálne očakávania. Očakávania sú odrazené aj v plate. Zo skúsenosti, nový obchodník prvého pol roka robí za základ, po pol roku sa očakáva, že obchodník má peniaze z provízie. Každým ďalším mesiacom dochádza k navýšeniu o 100-200€ k výplate (po roku teda provízia presahuje základnú časť mzdy, za predpokladu, že spĺňajú firemné očakávania). Momentálne máme v tíme 11 obchodníkov.