Disponent Junior (TV)

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
20.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1. mesiac 650€ - 2.mesiac 700€ - 3.mesiac 750€ - 4.mesiac 800€ - 5. mesiac a dalej 850€ // + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponent má na starosti najmä komunikáciu s dopravcami, dojednanie podmienok prepráv, pracuje s naším interným softwarom, robí objednávky pre dopravcov, sleduje aktuálny stav prepráv, zodpovedá za bezproblémový priebeh prepravy.

- na tejto pozícii človek pochopí základy pravidiel na špedičnom trhu
- pochopí základné princípy organizácie práce vo SWIDE
- naučí sa rozoznávať typy nákladných áut, plánovať rozloženie nákladu v aute a zabezpečiť vhodný typ vozidla
- budete vedieť rátať tranzitné časy a plánovať trasu vozidla.

Pochopenie špedičného trhu a zvládnutie práce disponenta je podmienkou ku kariérnemu rastu v našej spoločnosti.

Práca špeditéra je:
- časovo náročná - pracovná doba je od 08:00 do 17:00, no bežne sa stáva, že kvôli dopytu po našich službách ostávajú zamestnanci aj po pracovnej dobe,
- napriek tomu, že máme zriadenú nočnú službu, vyžadujeme od všetkých zamestnancov, aby boli dostupní na telefóne 24/7, v prípade, že by niečo súrne vyskočilo (z praxe to je skôr výnimka ako pravidlo, no musí to byť aj tak),
- zabezpečujeme expresné prepravy, sme „hasiči“ problémov iných, preto nie je priestor na chyby,
- špeditér má veľakrát otvorené viaceré pracovné cykly naraz, čo umocňuje tlak; veľmi dôležité je, aby špeditér vedel správne určiť prioritu úloh a mal dobre zvládnutý time management,
- ide o tímovú prácu v open space kancelárii s mladým kolektívom,
- práca je pod silným produkčným tlakom,
- vysoko finančne ohodnotená pozícia.

- služobný telefón aj na súkromné účely
- vzdelávanie v oblasti logistiky
- jazykové kurzy
- preplatenie športových aktivít
- príspevok na dovolenku
- teambuldingy, firemné aktivity
- zamestnanecké zľavy
- platový strop u nás neexistuje !

Ide o časovo náročnú a nátlakovú prácu. Nerobíte pol roka za minimálnu mzdu, ponúkame progresívne platové podmienky a možnosť kariérneho postupu.

Životopisy posielajte na job@swida.sk

Aktívna znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU!

Ak ste skúseným špeditérom, vieme Vám ponúknuť pozíciu Disponent Senior/Obchodník.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľký zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímovosť a čestnosť

Ak si neviete predstaviť prácu pod tlakom a časovo náročnú prácu, nie sme pre Vás vhodná firma!

- znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. My nikdy neodmietneme talent! Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho postupu a osobnostného rozvoja a samozrejmosťou sú aj rôzne zamestnanecké benefity. S naším rastom Vám ponúkame šancu pridať sa k mladému a ambicióznemu tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hviezdoslavova 1234/4
07501 Trebišov
ID: 3379048   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1. mesiac 650€ - 2.mesiac 700€ - 3.mesiac 750€ - 4.mesiac 800€ - 5. mesiac a dalej 850€ // + provízie