Obchodný zástupca pneumatické náradie

swepro s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 84, Bratislava
Termín nástupu
31.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix+variabilny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhľadávanie nových zákazníkov
-starostlivosť o zákaznícku základňu s cieľom rozvíjať ju
-technické poradenstvo a podpora pre našich priemyselných zákazníkov s cieľom vybudovať dlhodobé stabilné vzťahy so zákazníkmi

-fixný +motivačny variabilný plat
-databáza existujúcich a aktívnych zákazníkov
-technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
-perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
-intenzívny koučovanie
-Technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-dobré porozumenie obchodných situácií a činností firemných zákazníkov
-spoľahlivosť
-pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky

swepro je už vyše 40 rokov vedúcim poskytovateľom inovatívnych , vysokokvalitných technických pneumatických produktov, priemyselného náradia a elektrostatických riešení. V súčasnosti pracuje v spoločnosti swepro viac než 100 zamestnancov v 10 pobočkách. Našu firemnú kultúru charakterizuje otvorený a priateľský prístup, jasná štruktúra a priame línie komunikácie. Spojte sa s mladým tímom v úspešnej medzinárodnej firme a staňte sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2723959  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix+variabilny)