Sales assistant

swepro s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 84, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce a korešpondencia,
- starostlivosť o plynulý chod kancelárie,
- komunikácia s klientami a account manažérmi
- práca s databázami,
- spracovanie objednávok

- naučíte sa pracovať so SAP Business One
- dobrý kolektív
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Spoločnosť swepro bola založená v roku 1979 v Nemecku a okamžite sa zamerala na vysoko kvalitné produkty a riešenia pre priemyselné odvetvia.

Začalo sa s inovatívnymi riešeniami pre znižovanie nákladov a rizík práce, cez fúkanie stlačeného vzduchu. V roku 2005 firma rozšírila svoje portfólio a predstavila novú generáciu pneumatického vzduchového náradia, ktorá si rýchlo získala popularitu.

V roku 2012 sa spoločnosť, ktorá bola činná len v Nemecku, rozhodla rozšíriť do iných európskych krajín a otvorila svoju prvú pobočku na Slovensku, ďalej nasledovala Česká republika, Poľsko, Maďarsko a ďalšie pobočky v západnej Európe.

Práca v spoločnosti swepro znamená pracovať v rôznych odvetviach: znalosť o zákazníkovom know-how, ich výrobný proces, ich projekty a výzvy. Hľadáme ľudí s veľkou zvedavosťou a smäde po osobnom raste, ktorí pochopili, že predaj prichádza predovšetkým s veľkým záujmom o zákazníkov.

Pripojte sa k nám, chceme sa s Vami podeliť o náš úspech.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trnavská cesta 84
82102 Bratislava
ID: 2146725   Dátum zverejnenia: 26.6.2017