Servisný technik chladiacich zariadení

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Miesto je aktuálne voľné
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného servisného technika CHLADIACICH ZARIADENÍ.

Oblasť servisu u nás zahŕňa chladenie výrobnej technológie, výrobných a kancelárskych priestorov.

Pozícia patrí pod oddelenie údržby budovy a jej náplňou popri servise chladiacej techniky je aj výkon bežných údržbárskych prác súvisiacich s údržbou budovy, preto je na pozícii potrebné aj osvedčenie SAMOSTATNÝ ELEKTROTECHNIK (§ 22) a znalosť čítania elektrických schém.
Tiež je na pozícii potrebné osvedčenie na prácu vo výškach, na obsluhu vysokozdvižného vozíka, prácu s tlakovými nádobami.
Ak tieto osvedčenia nemáte, doplníte si u nás, ale § 22 musíte mať.

Práca je vykonávaná v jednozmennej (8H) prevádzke, Pondelok-Piatok, spravidla 8:00-16:00.

Činnosti zahŕňajú:
• Jarné a jesenné servisy klimatizácií
• Pravidelné údržby chladiacich zariadení a výmena filtrov
• Ročné kontroly zariadení termovíziou
• Údržba elektrických zariadení budovy
• Pravidelné inšpekcie okruhov chladenia, dusíka, hélia, kúrenia
• Kontrolu únikov na rozvodoch hélia, vzduchu, dusíka a vody
• Pravidelné kontroly zdvíhacích zariadení a zápisy do denníkov zdvíhacích zariadení
• Odstraňovanie porúch na klimatizáciách, chilleroch, chladiacich vežiach a ventilačnom systéme
• Komunikáciu s externými dodávateľmi

Práca si vyžaduje fyzickú zdatnosť, nakoľko časť prác je vykonávaná vo výške vo výrobnej hale a na zariadeniach umiestnených na streche budovy.

Prácu budete vykonávať v našom výrobnom závode, v priemyselnom parku Kechnec.

• Práca v medzinárodnej spoločnosti, otvorenej a priateľskej atmosfére
• Príspevok na dopravu do zamestnania - 0,10 €/km do práce aj späť - maximálna výška príspevku je na 70km/deň = v priemere 140 Eur mesačne ak dochádzate z 35km vzdialenosti
• Príspevok do III. piliera (od 45 do 65 Eur mesačne, podľa odpracovaných rokov a toho, koľko si prispievate sám - prispievame 1:1)
• Relaxačné poukážky
• Príspevok na tímové aktivity
• Čerstvé ovocie denne
• Káva / čaj / čokoláda z automatu zdarma
• Odmena pri odporúčaní kandidáta
• Odmena pri životnom jubileu
• Teplá strava počas dňa - máme vlastnú jedáleň

Všetkých uchádzačov posúdime bez diskriminácie na základe rasy, farby, náboženstva, pohlavia, sexuálnej orientácie, genderovej indentity, pôvodu a národnosti, postihnutia, predchádzajúcej vojenskej služby, veku, genetických informácií, alebo iných faktorov zakázaných zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť samostatne a systematicky plniť pracovné úlohy
• Zodpovednosť
• Chuť učiť sa nové veci

Od kandidáta očakávame, že má:
• Minimálne 3-ročnú prax v oblasti servisu chladiacich zariadení
• Osvedčenie - Samostatný elektrotechnik (§ 22) a vie čítať elektrické schémy

SWEP je svetovým lídrom medzi dodávateľmi spájkovaných doskových tepelných výmenníkov (BPHE).
Tieto produkty sa používajú všade tam, kde je potrebné efektívne prenášať teplo pri klimatizácii, chladení, vykurovaní a v priemysle.
SWEP má zastúpenie vo vyše 50 krajinách sveta a vlastné tímy predaja vo vyše 20 krajinách. Efektívna výroba na Slovensku, vo Švédsku, USA, Malajzii a Číne spoločnosti SWEP umožňuje slúžiť zákazníkom na celom svete.

SWEP je rastúcou spoločnosťou, ktorej cieľom je tvoriť riešenia pre energetické výzvy sveta. SWEP ponúka viac než len prácu – ponúkame možnosť kariéry bez hraníc a príležitosť realizovať zmeny – lokálne aj globálne. SWEP sa snaží o bezprecedentný rast. Máme záujem o ľudí, ktorí myslia ako podnikatelia, majú otvorenú myseľ, záleží im na životnom prostredí a chcú sa nechať inšpirovať i inšpirovať iných.
Si pripravený(á) na výzvu, ako využiť energiu lepšie?

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4032935  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac