850 - 1 000 EUR

Nástrojár - servis

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis tvárniacich a strižných nástrojov
- výroba/úprava dielov na základe technických výkresov
- práca so strojmi (fréza, sústruh, rovinná brúska)
- pravidelná údržba strojov
- spolupráca pri vývoji nových nástrojov a zlepšovaní už existujúcich nástrojov
- zodpovedosť za napĺňanie tímových cieľov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850,- € btto/mesačne, v závislosti od skúseností

- práca v dynamickom pracovnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- jazykové kurzy angličtiny
- príspevok na dopravu
- sociálny program firmy a benefity
- príjemné pracovné prostredie

Do skvelého tímu našich nástrojárov hľadáme šikovného človeka, ktorý má predpoklad a chuť sa neustále vzdelávať.
Ak si akčný a plný energie, máš strojárske vzdelanie a v tomto odbore chceš pracovať, neváhaj nám o sebe napísať. Hľadáme aktívneho človeka, ktorý sa nebojí nových výziev, baví ho manuálna práca a má chuť zdokonaľovať sa v danej oblasti. Ponúkame ti naštartovanie kariéry v medzinárodnej spoločnosti, načerpanie nových technických skúseností a zveľadenie vlastného osobnostného rozvoja.

Vopred ďakujeme za všetky Vaše žiadosti, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše podmienky.
Tešíme sa spoločné stretnutie na pracovnom pohovore!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske zamerania - zámočník, automechanik, nástrojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- vynikajúce technické zručnosti
- práca s PC - MS Office
- ochota učiť sa nové výrobné technológie a postupy
- ukončené vzdelanie v oblasti technického zamerania - strojárstvo, automechanik, zámočník, nástrojár
- schopnosť pracovať samostatne, ako aj v tíme
- proaktívny prístup
- znalosť anglického jazyka výhodou

SWEP je svetovým lídrom medzi dodávateľmi spájkovaných doskových tepelných výmenníkov (BPHE).
Tieto produkty sa používajú všade tam, kde je potrebné efektívne prenášať teplo pri klimatizácii, chladení, vykurovaní a v priemysle.
SWEP má zastúpenie vo vyše 50 krajinách sveta a vlastné tímy predaja vo vyše 20 krajinách. Efektívna výroba na Slovensku, vo Švédsku, USA, Malajzii a Číne spoločnosti SWEP umožňuje slúžiť zákazníkom na celom svete.

SWEP je rastúcou spoločnosťou, ktorej cieľom je tvoriť riešenia pre energetické výzvy sveta. SWEP ponúka viac než len prácu – ponúkame možnosť kariéry bez hraníc a príležitosť realizovať zmeny – lokálne aj globálne. SWEP sa snaží o bezprecedentný rast. Máme záujem o ľudí, ktorí myslia ako podnikatelia, majú otvorenú myseľ, záleží im na životnom prostredí a chcú sa nechať inšpirovať i inšpirovať iných.
Ste pripravení na výzvu, ako využiť energiu lepšie?

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Tarča Binková
E-mail: poslať životopis
ID: 3758571   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850,- € btto/mesačne, v závislosti od skúseností