Dizajnér - letná stáž

SWEP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5 €/hod; + príspevok do zamestnania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POĎ SI ZASTÁŽOVAŤ!

Prečo by som mal?
- užiješ si leto a aj si niečo zarobíš
- budeš mať ďalšiu kolonku v životopise ako Dizajnér
- zažiješ atmosféru a skúsenosť z medzinárodnej firmy
- budeš súčasťou perfektného kolektívu
- lebo zamestnávatelia MILUJÚ študentov, ktorí už niekde pracovali

Čo by som mal robiť?
- budeš súčasťou nášho Design oddelenia
- pracovať s databázou štandardných častí (Content Center) pre výrobné nástroje
- testovať funkčnosti štandardných súčiastok: pružiny, vodidlá, stĺpiky, skrutky, kolíky, vyhadzovače, konektory ...
- pracovať so systémom PDM (Product Data Management)
- modelovať jednoduché súčiastky v Autodesk Inventor

Čo by som mal vedieť?
- základy práce s Autodesk Inventor
- mohol by si byť študent alebo absolvent Strojníckej fakulty

- príspevok na dopravu do zamestnania - 0,10 €/km (do práce aj z práce)
- obed alebo stravný lístok
- veľmi príjemný kolektív
- možnosť zúčastňovať sa všetkých mimo-pracovných aktivít programu SWEPrepre

Informácie o výberovom konaní

Poď si k nám zaSTÁŽovať počas leta.
Pôjde o zaujímavú prácu v tíme našich Dizajnérov a skvelú skúsenosť vo firme s medzinárodným pôsobením. Ak poznáš program Autodesk Inventor, nebudeš mať problém túto prácu zvládnuť.
Stále budeš mať dostatok voľného času, pretože ide o prácu na 4 hod. denne; príp. maximálne 20 hodín týždenne - po dohode s mentorom.
V týždni 32 a 33 nepracujeme, čo znamená že si môžeš odbehnúť aj na dovolenku.
Znie to pre Teba lákavo? Potom neváhaj a pošli nám svoj životopis na adresu personalne@swep.net; v správe skús odôvodniť prečo práve Ty!
Budeme sa tešiť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka fakulta

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- ochota, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup ku práci

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kechnec 288
044 58 Seňa
ID: 3386553   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 €/hod; + príspevok do zamestnania