Odborný asistent/asistentka

SWELL Financial Group a.s.

Šustekova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01/2023
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda sa postupne navyše od dosiahnutej úrovne znalosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a dynamická spoločnosť, ktorá sa zaoberá správou osobných financií. Naši obchodníci a manažéri majú plné ruky práce a preto sme sa rozhodli spustiť jedinečný projekt “Odborní asistenti”. Cieľom je presunúť administratívne činnosti z obchodníkov práve na odborných asistentov/asistentky.
Myslíš si, že administratíva je už pre teba nuda?
Že už sa v práci asistenta/asistentky nič nové nenaučíš?
Alebo hľadáš pracovnú výzvu, ktorá nie je jednotvárna a fádna?
Vieš si predstaviť svoju prácu vo svete financií?
Máš záujem na sebe pracovať?
Tak hľadáme práve teba!
• Hľadáme ľudí na pozíciu Odborného asistenta/asistentky, ktorí sa radi učia nové veci.
• Naším cieľom je nájsť kandidáta/kandidátku, ktorý by mal záujem postupne sa zdokonaliť v administratívnych činnostiach spojených s našou obchodnou stratégiou a pracovať pre svojho manažéra, alebo obchodníka s plným nasadením.
• Radi ťa naučíme všetko potrebné a budeme ťa podporovať vo vzdelávaní tak, aby si dosiahol vysoký level svojej odbornosti.
Ak ťa pracovná ponuka zaujala, ozvi sa nám.

Ponúkame príjemné firemné prostredie s dynamickým kolektívom so širokými možnosťami vzdelávania sa.
Medzi ďalšími benefitmi nájdete:
✔ flexibilný pracovný čas
✔ možnosť pracovať čiastočne na HomeOffice

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú minimálne požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci
• ekonomické vzdelanie VÝHODOU
• skúsenosti z pôsobenia vo finančnom sektore sú VEĽKOU VÝHODOU
• spoľahlivosť
• precíznosť
• samostatnosť

SWELL Financial Group a.s. je moderná a dynamická fintech spoločnosť zameraná na finančné sprostredkovanie. Inovácie a dynamika nás poháňajú vpred. Využívame moderné technológie a riešenia tak, aby sme poskytovali vynikajúce finančné služby našim klientom. Naša vášeň je inovácia a vytvorenie pozitívneho zážitku pre klienta. Pripojte sa k nám, keď s klientom budujeme jeho majetok, spravujeme jeho financie a poskytujeme klientom personalizované a efektívne riešenia.
ID: 4475016  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac