Obchodník s nehnuteľnosťami

Sweet Home real s.r.o.

Miesto práce
Ostravská 14, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, vykonávanie obhliadok s potenciálnymi zákazníkmi, zadávanie ponúk v masmediálnom prostredí, vytváranie databázy klientov a nehnuteľností....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť...

Sme mladá, dynamická, rýchlo sa rozvíjajúca Košická realitná kancelária. Ponúkame dynamickú a flexibilnú prácu v pohodovom pracovnom prostredí s príjemným kolektívom. Naučíme Vás všetko o práci s nehnuteľnosťami a ponúkneme Vám prácu bez stresov a s neobmedzeným finančným ohodnotením.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3182668  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzený