Pomocná sila do kuchyne

SWEES, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
05.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4€/hod. + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať pomocné práce pri príprave jedál podľa požiadaviek šéfkuchara alebo vedúceho smeny
- Vykonávať zber riadu, umývanie, čistenie strojov atď.
- Realizovať ďalšie práce a úlohy súvisiace so zabezpečením prevádzky zariadenia
- Vykonávať čistiace a dezinfekčné práce v zmysle HACCP
- Dodržiavať predpisy platnej legislatívy pre stravovacie zariadenia

30% zlavova karta na siet firemnych prevadzok

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu prace Brečtanová 1/A, Koliba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Do našej gastronomickej rodiny pribudla reštaurácia STROODEL jedinečná svojím konceptom aj polohou. Radi by sme posilnili náš tím práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta: "varím ako doma", ktoré sme v našej reštaurácii rozšírili o motto "lepšie ako doma". Staň sa jedným z nás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWEES, s.r.o.
Šintavská 10
851 01 Bratislava
ID: 3447833   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€/hod. + odmeny