Systems Developer (vývoj v PHP, Java script, Apex, Java EE)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacHrubá mzda od 1.500,- € , ide o základnú hrubú mzdu, nie finálnu ponuku. Reálna výška mzdy sa bude odvíjať od relevantných skúseností a seniority kandidáta + variabilná zložka mzdy závislá od plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete mať :
  • prístup k moderným technológiám a reálnemu fungovaniu podľa ITIL a agilných metód vývoja
  • príležitosť profesne rásť v prostredí bez stereotypov
  • možnosť viesť vlastné výskumné a implementačné projekty
a to všetko v priateľskej atmosfére v spoločnosti bez korporátnych neduhov, tak pokračujte prosím v čítaní, čo by spadalo do Vašej pracovnej náplne:

  • ako člen agilného SCRUM tímu budete rozvíjať vo firme dobre adaptované systémy ako CRM (Salesforce.com), zákaznícky portál, partnerský portál, integračná platforma a ďalšie aktivity, ako:
  • aktívna komunikácia s internými vlastníkmi biznis procesov a biznis analytikmi
  • spolupráca na analýze zmenových požiadaviek a tvorbe designu riešenia
  • vývoj aplikácie v PHP, JavaScript, APEX, Java EE
  • implementácia menších i veľkých zmien v platforme Salesforce.com (triggre, komponenty, rozšírenia, objekty, triedy)
  • budovanie a prevádzka integrácie medzi jednotlivými systémami (ESB, protokoly SOAP a REST)
  • podieľanie sa na príprave testovacích scenárov, dokumentácie a samotnom nasadení zmien do prevádzky, pracuje aj v produkčnom prostredí
  • evidencia svojich pracovných aktivít
  • upozorňovanie na nedostatky v interných procesoch IT oddelenia a návrhy riešení.

Spoločnosť SWAN, a.s. ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Záleží nám na pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre.

Spokojnosť kolegov podporujeme aj ponukou benefitov, ako napr.:
  • 5 dní benefitnej dovolenky navyše
  • Multisport karta
  • zdravé stredy (čerstvé ovocie)
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti SWAN
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť čerpania homeoffice
  • eventy pre zamestnancov
  • bonus za odporučenie kandidáta, vernostný bonus a rôzne formy ocenenia zamestnancov a iné výhody benefitného systému.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti SWAN, a. s., Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 47 258 314, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 6198/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovné miesto v spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadované znalosti :
  • Preukázateľné skúsenosti s web technológiami HTML, CSS, PHP, JavaScript, jQuery
  • Skúsenosti s konfiguráciou integračných platforiem (WSO2, OpenESB)
  • Skúsenosti s databázovými systémami (Oracle, MySQL, PostgreSQL, MSSQL)

Výhodou znalosti :
  • Web skript/programovanie: Salesforce.com
platforma (APEX)
  • Niektorý z Java frameworkov: JSP, PrimeFaces,
Spring, Hibernate, JAX-WS
  • Laravel
  • Ballerina Integrator
  • SQL, PL-SQL
  • Git, Bitbucket, Bamboo
  • AGILE/SCRUM framework
  • Orientačná znalosť TCP/IP protokolu
  • ITIL
  • Prehľad v oblasti telco BSS a OSS systémov

Osobnostné predpoklady :
  • komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci, tímovosť, dôslednosť
  • schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách
  • účinný timemanažment
  • silné analytické myslenie

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.
V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Adresa spoločnosti

Landererova 12,
821 01 Bratislava,
Slovensko

Poďte k nám

ID: 4031973  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac