Direct Sales Specialist (Špecialista priameho predaja)

SWAN, a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
815 EUR/mesiac+ mesačná variabilná zložka mzdy na základe prémiového listu (cca 500€ - 700€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa komunikovať so zákazníkmi a máš v sebe obchodného ducha? Chceš byť súčasťou mladého dynamického tímu celonárodného telekomunikačného operátora?
Nie je Ti cudzia administratíva a nezľakneš sa ani riešenia reklamácií či rôznych zákazníckych požiadaviek?

Ak si si na tieto otázky odpovedal kladne, tak hľadáme práve Teba! :)

Náš tím chceme posilniť o kolegu, ktorého hlavným poslaním bude:
• aktívny predaj produktov a služieb za účelom dosiahnutia stanovených business plánov
• získavanie nových zákazníkov a zodpovednosť za starostlivosť o nich
• poskytovanie komplexného odborného poradenstva ohľadom produktov a služieb spoločnosti
• prezentácia, predaj, aktivácia, deaktivácia a propagácia služieb zákazníkom
• práca s internými informačnými systémami (Customers, SAP, OTRS, I2, IPTV billing, …)
• riešenie reklamácií, fakturačných požiadaviek, platieb, a ďalších administratívnych zákazníckych podnetov
• príprava zákazníckych zmlúv a príslušných tlačív
• reporting na týždennej a mesačnej báze.

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Vo SWANe nám záleží aj pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme aj širokou ponukou benefitov:

- 5 dní benefitnej dovolenky
- zdravé stredy (čerstvé ovocie)
- eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
- zľavy na produkty a služby SWAN
a ďalšie zaujímavé výhody benefitného systému.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti SWAN, a. s., Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 47 258 314, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 6198/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovné miesto v spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• prax na obdobnej pozícii 2 roky
• prehľad v telekomunikačnej oblasti – produkty a služby
• užívateľská úroveň MS Windows (Word, Excel), e-mail, Internet Explorer
• skúsenosti s vedením pokladne, prácou s hotovosťou
• výborné komunikačné a predajné zručnosti
• prozákaznícka orientácia
• tímová spolupráca
• schopnosť zvládať a riešiť záťažové situácie
• spoľahlivosť, lojalita
• vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a po fúzii so spoločnosťou BENESTRA v januári 2019, sa stal na trhu jednoznačnou dvojkou v poskytovaní služieb firemným zákazníkom. Zároveň má SWAN bohatú ponuku aj pre domácnosti. Portfólio služieb spoločnosti siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne služby a riadené služby dátových centier. Vo svojej sieti SWAN využíva najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Volnerová
Tel.: +421950040521
E-mail: poslať životopis
ID: 3898393  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac