Solution Delivery Manager

SWAN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacmin. 1800 EUR -+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Solution Delivery Manager (SDM) je zodpovedný za implementáciu a udržiavanie kľúčových zákazníckych riešení. Do jeho kompetencií patrí najmä zhromažďovanie, vyhodnocovanie a nasadzovanie technických požiadaviek na konfiguráciu služieb. SDM riadi komunikáciu s klientom v súvislosti s technickými informáciami spojenými s požiadavkami kľúčových zákazníkov a úzko spolupracuje s ďalšími tímami s cieľom zabezpečiť podporu.

Náplň práce:

- Poskytuje kvalitnú internú a externú zákaznícku podporu kľúčovým zákazníkom,
- Úzko spolupracuje s tímami predaja, prevádzky, architektúry, podpory a implementačným tímom služieb spoločnosti SWAN,
- Zodpovedá za pomoc skupine poskytujúcej prevádzkové služby pri budovaní efektívneho a dôveryhodného vzťahu so zákazníkmi,
- Pomáha zákazníkom naformulovať a zdokumentovať požiadavky,
- Koordinuje a efektívne riadi interné tímové a externé stretnutia so zákazníkmi, implementačné procesy, procesy riešenia prevádzkových problémov,
- Spolupracuje pri riešení otázok týkajúcich sa návrhu a zmien infraštruktúry poskytovaných služieb a nových požiadaviek zákazníka,
- Kontroluje dodržiavanie štandardných politík a postupov pri poskytovaní služieb zákazníkom.

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Vo SWANe nám záleží nám aj pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme aj širokou ponukou benefitov:

- 5 dní benefitnej dovolenky
- karta MultiSport
- zdravé stredy (čerstvé ovocie)
- eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
- celoročná zdravotná starostlivosť v ProCare plne hradená firmou
- príspevok firmy na doplnkové dôhodkové sporenie
- zľavy na produkty a služby SWAN
- flexibilný pracovný čas a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Všeobecné znalosti v oblasti dátových centier a spravovaných hostingových služieb, služieb virtualizácie, riadených služieb, sieťovej a telekomunikačnej infraštruktúry a platforiem,
- Analytické schopnosti, schopnosti riešiť problémy a riadiť viaceré priority,
- Schopnosť riadiť komunikáciu v rámci viacerých interných a externých skupín a zdrojov v dynamickom prostredí viacerých strán,
- Zručnosti v oblasti riadenia projektov s dôrazom na oblasť poskytovania prevádzkových služieb zákazníkom.

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Švajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3865578  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac