Corporate Sales Key Account Manager

SWAN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Corporate Sales Key Account Manager, ktorého/ktorej hlavným poslaním je:

Náplň práce:

• Akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o pridelené porfólio existujúcich zákazníkov
• Zodpovednosť za každodenné riadenie zvereného portfólia zákazníkov a za komunikáciu s príslušnými kontaktnými osobami
• Vedenie obchodných rokovaní za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
• Príprava obchodného plánu a stanovenie celkovej stratégie predaja
• Predaj služieb a riešení spoločnosti SWAN v súlade s internými podmienkami
• Zodpovednosť za komplexnú obchodnú dokumentáciu prideleného a novovzniknutého portfólia zákazníkov
• Riadenie obchodného procesu v centrálnom CRM systéme

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fix.mzda od 1300 EUR + bonusy

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Vo SWANe nám záleží nám aj pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme aj širokou ponukou benefitov:

- 5 dní benefitnej dovolenky
- karta MultiSport
- zdravé stredy (čerstvé ovocie)
- eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
- celoročná zdravotná starostlivosť v ProCare plne hradená firmou
- príspevok firmy na doplnkové dôhodkové sporenie
- zľavy na produkty a služby SWAN
- flexibilný pracovný čas a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predpokladom pre úspešný výkon pozície je obchodný drive, skúsenosti s predajom riešení za oblasť ICT, schopnosť budovať a udržiavať vzťahy a systematický prístup tvorbe a rozvíjaní obchodných príležitostí.

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Švajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3802348   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix.mzda od 1300 EUR + bonusy