Application Support / Analyst

SWAN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN hľadá nového kolegu na pozíciu Application Support / Analyst.
• Poskytovanie technickej a používateľskej podpory používateľom interného ERP riešenia a ďaľších vybraných BSS/OSS systémov firmy
• Podieľanie sa na rozvoji dobre adoptovaných BSS/OSS systémov ako člen agilného SCRUM tímu
• Aktívna komunikácia s internými Product Ownermi, developermi a dodávateľmi
• Podieľanie sa na príprave testovacích scenárov, dokumentácie a samotnom nasadení zmien do prevádzky, realizácia samotného testovania
• Príprava užívateľských manuálov a zaškoľovanie interných používateľov
• Intenzívna komunikácia s kolegami z biznis oddelení, snaha pochopiť ich potreby, pretavenie do jasných zmenových požiadaviek do backlogu
• Sledovanie nedostatov v interných procesoch IT oddelenia a návrh zlepšení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Vo SWANe nám záleží nám aj pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme aj širokou ponukou benefitov:

- 5 dní benefitnej dovolenky
- karta MultiSport
- zdravé stredy (čerstvé ovocie)
- eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
- celoročná zdravotná starostlivosť v ProCare plne hradená firmou
- príspevok firmy na doplnkové dôhodkové sporenie
- zľavy na produkty a služby SWAN
- flexibilný pracovný čas a ďalšie

V prípade vášho záujmu o našu pozíciu, pošlite nám váš životopis ako reakciu na túto ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti :
• Prax v oblasti aplikačnej podpory min 1 rok
• Skúsenosti s databázovými systémami (MSSQL, Oracle, MySQL alebo Postgre) min 1 rok

Výhodou znalosti :
• ERP SPIN
• Jasper Server Reports alebo Crystal Reports
• Základov účtovníctva
• Salesforce.com platforma
• AGILE/SCRUM metodológie
• ITIL

Osobnostné predpoklady :
• komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci, tímovosť, dôslednosť
• schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách
• efektívny time management
• silné analytické myslenie

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Landererova 12
811 09 Bratislava
ID: 3685966   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka