NOC Operator

SWAN, a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
730 EUR + 15% bonusy + mzdové zvýhodnenia a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu NOC Operator , ktorého/ktorej hlavným poslaním je:

• Monitoruje sieť spoločnosti a rieši vzniknuté alarmy a incidenty
• Vykonáva vzdialenú konfiguráciu a debug na L2 a L3 zariadeniach v sieti (najmä Cisco, Fortigate, Alcatel), na rádiových spojoch (Point-to-point a Point-to-multipoint), WIFI, SDH, UPS...
• Poskytuje 2. úroveň technickej podpory pre zákazníkov
• Poskytuje technickú podporu pre Zákaznícke oddelenie
• Rieši problémy a požiadavky hlásené zo Zákazníckeho oddelenia resp. priamo od zákazníkov
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami na odstránení porúch
• Preberá a spracováva požiadavky na plánované výpadky od subdodávateľov, (ne)povoľuje daný výpadok
• Podáva požiadavky na servisné firmy/subdodávateľov
• Podrobne eviduje všetky riešené problémy v ticketovacom systéme
• Navrhuje riešenia a upozorňuje na nedostatky v procesoch
• Plnenie ďalších úloh a pokynov pridelených priamym nadriadeným

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti SWAN, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 47 258 314, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 6198/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Ide o pracovisko s NEPRETRŽITOU PREVÁDZKOU s 12 hodinovými pracovnými zmenami - aj počas víkendov a sviatkov (mzdové zvýhodnenia a príplatky v zmysle Zákonníka práce).

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovné miesto v spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie - výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

- Znalosť TCP/IP protokolu
- Základné znalosti administrácie LAN/WAN sieti výhodou
- Komunikačné zručnosti nutnou PODMIENKOU
- Znalosť IP technológíí/zariadení výhodou
- Absolvovanie Cisco Academy výhodou

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Táborová
E-mail: poslať životopis
ID: 3603559   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730 EUR + 15% bonusy + mzdové zvýhodnenia a príplatky