VoIP Services Engineer

SWAN, a.s.

Miesto práce
Landererova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, a.s., celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu na pozíciu VoIP Network Engineer, ktorého hlavným poslaním je:

• Implementácia a prevádzka hlasových služieb, konfigurácia, inštalácia a údržba zákazníckych VoIP zariadení.
• Konfigurácia, prevádzka a údržba ústrední (platforma Asterisk, iné).
• Spolupráca na zákazníckych projektoch.
• Testovanie nových produktov v oblasti VoIP.
• Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie.
• Diagnostika a odstraňovanie porúch na technológiách poskytujúcich hlasové služby.
• Pohotovostné služby a servisne zásahy v rámci hlasovej technológie podľa pohotovostných rozpisov.

SWAN, a.s. ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v SWAN, a.s.

Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na hľadanú pracovnú pozíciu.
Ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu.

Ak Vás nekontaktujeme do 10 dní, žiaľ vybrali sme iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.
V zmysle zákona 112/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú viacerými výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telco, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• VŠ technického zamerania so špecializáciou na telco/IT technológie prípadne skúsenosti v tejto oblasti
• pokročilá skúsenosť s Linux / bash
• prax v oblasti VoIP výhodou
• skúsenosti signalizačných VoIP protokolov (SIP/IAX/…)
• skúsenosti s implementáciou PBX Asterisk
• skúsenosti s dizajnom technických riešení pre poskytovanie hlasových služieb
• znalosť sieťových technológií (TCP/IP, Cisco, routrov, switchov), CCNA - výhodou
• znalost OS Linux, MySQL, scriptovanie v perl/bash - výhodou
• vodičský preukaz skupiny B - nutná podmienka
• ochota vzdelávať sa, analytické myslenie, aktívne riešenie problémov
• prozákaznícka orientácia, komunikatívnosť, samostatnosť, tímový hráč

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Táborová
E-mail: poslať životopis
ID: 3603557   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka