Direct Sales Manager, Zvolen/Banská Bystrica

SWAN, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Direct Sales Manager , ktorého/ktorej hlavným poslaním je:

• koordinácia a usmerňovanie činností tímu
• motivácia, školenie, koučing tímu
• plnenie prideleného obchodného plánu
• pravidelné vyhodnocovanie cieľov tímu
• vedenie stanovených evidencii a štatistík (týždenný prehľad aktivít, spotreba PHM a vyúčtovanie a iné)
• spolupráca pri príprave štandartných a neštandardných dokumentov spojených s predajom (ponuky, objednávky, zmluvy a podobne)
• vedenie a sledovanie skladov na SWAN centrách, vedenie, správa a účtovanie (v SAPe) príručnej pokladne SWAN centier registračných pokladní a to vrátane hmotnej zodpovednosť za finančnú hotovosť
• komunikácia s dodávateľmi (napr. servisný a inštalačný partneri)
• príprava a realizácia marketingovo-obchodných akcii
• kontroling a reporting
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 1.100 Eur v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + odmeny za predaje

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• skúsenosti s riadením ľudí min. 3 roky
• skúsenosti na obchodníckej/obdobnej pozícii min. 1 rok
• vynikajúce komunikačné (ústne i písomne), obchodnícke, prezentačné a vyjednávacie schopnosti a zručnosti
• orientácia na zákazníka, odolnosť voči stresu
• proaktívny prístup, ochota neustále sa vzdelávať
• flexibilita
• vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Táborová
E-mail: poslať životopis
ID: 3596437   Dátum zverejnenia: 10.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 1.100 Eur v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + odmeny za predaje