VoIP Technik

SWAN, a.s.

Miesto práce
Landererova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, a.s., celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu na pozíciu VoIP Network Engineer, ktorého hlavným poslaním je:

• Implementácia a prevádzka hlasových služieb, konfigurácia, inštalácia a údržba zákazníckych VoIP zariadení.
• Konfigurácia, prevádzka a údržba ústrední (platforma Asterisk, iné).
• Spolupráca na zákazníckych projektoch.
• Testovanie nových produktov v oblasti VoIP.
• Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie.
• Diagnostika a odstraňovanie porúch na technológiách poskytujúcich hlasové služby.
• Pohotovostné služby a servisne zásahy v rámci hlasovej technológie podľa pohotovostných rozpisov.

SWAN, a.s. ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v SWAN, a.s.

Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na hľadanú pracovnú pozíciu.
Ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu.

Ak Vás nekontaktujeme do 10 dní, žiaľ vybrali sme iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.
V zmysle zákona 112/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú viacerými výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telco, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• VŠ technického zamerania so špecializáciou na telco/IT technológie prípadne skúsenosti v tejto oblasti
• pokročilá skúsenosť s Linux / bash
• prax v oblasti VoIP výhodou
• skúsenosti signalizačných VoIP protokolov (SIP/IAX/…)
• skúsenosti s implementáciou PBX Asterisk
• skúsenosti s dizajnom technických riešení pre poskytovanie hlasových služieb
• znalosť sieťových technológií (TCP/IP, Cisco, routrov, switchov), CCNA - výhodou
• znalost OS Linux, MySQL, scriptovanie v perl/bash - výhodou
• vodičský preukaz skupiny B - nutná podmienka
• ochota vzdelávať sa, analytické myslenie, aktívne riešenie problémov
• prozákaznícka orientácia, komunikatívnosť, samostatnosť, tímový hráč

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ telekomunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni a patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Portfólio služieb spoločnosti SWAN siaha od základných hlasových, dátových a internetových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier. SWAN využíva vo svojej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Klientami spoločnosti sú firemní aj rezidentní zákazníci celého Slovenska a rôzni telekomunikační operátori na Slovensku aj v zahraničí. Od 1.1.2019 sa spoločnosť SWAN spojila s telekomunikačným operátorom BENESTRA.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Táborová
E-mail: poslať životopis
ID: 3574063   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka