Technik zdrojov a záložných systémov

SWAN, a. s.

Miesto práce
Borská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje profilaktické prehliadky napájacích systémov a telekomunikačných zariadení
- aktualizuje zoznam uzlov so zálohovaným napajaním a plánuje ich profylaktické prehliadky
- aktualizuje databázu údajov z profylaktických prehliadok a pripravuje výstupné reporty
- plánuje záložné zdroje napájania pre nové lokality
- zabezpečuje dostatočnú dobu zálohy na existujúcich uzloch
- sleduje odbery el. energie na uzloch a vyhodnocuje ich pre účely znižovania nákladov
- spolupracuje s projektantmi na návrhu riešení

- práca v stabilnej spoločnosti
- zvýhodnený balík produktov SWAN, a.s.
- zaujímavý sociálny program (príspevok na DDP a pod.)
- služobný telefón

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie SŠ elektrotechnické
- vodičský preukaz skup. B
- platné osvedčenie pre práce na elektrických zariadeniach (par. 21)
- práca s PC (Word, Excel, internet)

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové služby a služby bezpečnosti
Spoločnosť SWAN tiež prevádzkuje prvého slovenského mobilného operátora "4ku".
SWAN už niekoľko rokov patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu, prináša inovácie, ktoré skutočne fungujú.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava
ID: 3363293   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou