Manažér (starostlivosti) podpory VIP zákazníkom

SWAN, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia vnútrofiremných procesov s cieľom efektívneho poskytovania služieb a poskytovania prémiovej starostlivosti o VIP zákazníkov
• poskytovanie technickej podpory predaja
• poskytovanie technických konzultácií u zákazníka
• koordinácia alebo zúčastňovanie sa tímovej práce na príprave ponúk a odpovedí pre výberové konania
• vypracovávanie technických riešení a nákladových kalkulácií v procese prípravy cenových ponúk
• príprava plánov realizačných projektov v súčinnosti s ostatnými odbornými zložkami
• zodpovednosť za efektívnu realizáciu projektov v súlade s plánovanými nákladmi a termínmi
• zabezpečovanie internej komunikácie a koordinácie pri príprave a realizácii technických projektov
• vedenie projektových tímov
• zodpovednosť za styk s dodávateľmi v súvislosti s rozpracovanými projektmi
• sledovanie plnenia zákazníckych a dodávateľských SLA zmlúv a riešenie prípadov ich nedodržania pre určené projekty
• zabezpečovanie plnenia oprávnených požiadaviek zákazníka súvisiacich s poskytovanými službami v pravidelnej komunikácii so zákazníkom
• vytváranie a udržiavanie projektovej dokumentácie pre jednotlivé projekty
• informovanie o stave realizovaných projektov v pravidelných intervaloch
• plnenie ďalších úloh a pokynov pridelených priamym nadriadeným pracovníkom.

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zaujímavý sociálny program (nadštandardná zdravotná starostlivosť, 5 dní na zotavenie, príspevok na DDP a pod.)
- zvýhodnený balík produktov SWAN, a.s.
- služobný telefón, služobný notebook

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.11.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

business development, presales, starostlivosť o zákazníka, service delivery
3

- min. 3-5 rokov skúseností v oblasti business development, presales, starostlivosť o zákazníka, service delivery
- min. 3 roky skúsenosti s manažovaním projektov
- skúsenosti s návrhom, designom komplexných infokomunikačných riešení pre veľkých zákazníkov
- skúsenosti s projektovým riadením
- schopnosť viesť viacero projektov naraz
- veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- flexibilita
- zodpovednosť
- proaktívna orientácia na zákazníka

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové služby a služby bezpečnosti
Spoločnosť SWAN tiež prevádzkuje prvého slovenského mobilného operátora "4ku".
SWAN už niekoľko rokov patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu, prináša inovácie, ktoré skutočne fungujú.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Miklošíková
Tel.: +421 2 35 000 678
E-mail: poslať životopis
ID: 3209923   Dátum zverejnenia: 9.10.2017