Obchodník pre rezidenčných zákazníkov (4ka & SWAN) - stredné Slovensko

SWAN, a.s.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac+ bonusy za predaj (od 400 € a viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
• oslovovanie potenciálnych rezidenčných zákazníkov priamo v teréne formou priameho predaja služieb (D2D)
• ponuka a predaj produktov a služieb spoločnosti SWAN Mobile (4KA) a SWAN u zazmluvnených partnerov, v novo pokrytých lokalitách a iné
• riešenie požiadaviek a otázok zákazníkov
• účasť na reklamných akciách partnera
• zvyšovanie povedomia o značke
• plnenie stanoveného biznis plánu.

Ponúkame prácu v dynamickom prostredí s možnosťou veľa sa naučiť a rásť. Záleží nám aj na pracovných vzťahoch a dobrej firemnej kultúre. Spokojnosť kolegov podporujeme širokou ponukou benefitov:

• know-how a kvalitný vzdelávací program, ktorý ťa robí profesionálom v danej oblasti
• špičkový mobilný telefón, tablet a k tomu neobmedzený hlasový a dátový paušál
• služobné auto aj na súkromné účely
• progresívny systém odmeňovania
• pružný pracovný čas
• možnosti kariérneho rastu
• pravidelné tímové akcie (teambuildingy)
• 5 dní dovolenky naviac (nad rámec ZP)
• zľavy na produkty a služby spoločnosti SWAN a 4-ka
• bonus za odporučenie kandidáta, vernostný bonus a rôzne formy ocenenia zamestnancov a iné výhody benefitného systému

Sme mladý, ale skúsený obchodný tím najmladšieho mobilného operátora a hľadáme nových kolegov, ktorí zapadnú do nášho kolektívu a pomôžu nám s plnením našich predajných ročných plánov.
Na začiatku ťa všetko naučíme, odovzdáme ti naše skúsenosti, rady a ďalej bude Tvoja kariéra v tvojich vlastných rukách. Radi ťa podporíme.

Do nášho tímu zapadneš najmä ak:
• máš drive a veľa energie
• miluješ komunikáciu s ľuďmi a predaj kvalitných produktov a služieb
• máš chuť na sebe pracovať a stále sa zlepšovať
• nemáš rád/rada stereotypnú prácu
• nebojíš sa ísť do nových vecí, máš nápady a rozmýšľaš nad inováciami.

Zaslaním svojho životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním tvojich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti SWAN Mobile, a. s., Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 35 680 202, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: Sa, vložka č.: 2958/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom/kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vďaka za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• skúsenosť s priamym predajom veľkou výhodou
• predchádzajúce skúsenosť v predaji, poradenstve výhodou
• schopnosť počúvať iných, mať obchodníckeho ducha
• vytrvalosť, odvaha, tímovosť

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.

V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich už viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4183719  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac