Web developer a UI designer

SWAN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 15% bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti prácu v mladom, kreatívnom a dynamickom kolektíve. Máme v pláne mnoho zaujímavých projektov a potrebujeme možno práve Tvoje šikovné ruky a hlavu.

Čo bude Tvojou úlohou?
• úprava našich webstránok (front-end) pomocou CMS
• opravy technických problémov súvisiacich s webstránkou
• zodpovednosť za aktuálnosť webstránky a jej dokumentácie
• návrhy na zlepšenie, testovanie (vrátane A/B testingu, UX testingu, atď.) a analýza vybraných kanálov
• programovanie a príprava šablón
• príprava wireframov/designov týkajucich sa webu a iných aplikácií
• aktívne vyhľadávanie inovácii v oblasti digitálneho marketignu a rozvoja digitálnych kanálov
• aktívna účasť na tvorbe digitálnych komunikačných nápadov a stratégie
• príprava digitálnej stratégie v súlade s rozpočtom
• spolupráca s kolegami vrámci oddelenia digitálneho marketingu a inými tímami

- 5 dní benefitnej dovolenky
- karta MultiSport a zdravé stredy (čerstvé ovocie)
- eventy pre zamestnancov v priebehu celého roka (párty, športové podujatia ai.)
- zľavy na produkty a služby SWAN Mobile a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

• aktívna znalosť AJ slovom a písmom
• technické znalosti – HTML, PHP, MySQL, JavaScript, CSS, GIT, jQuery, Bootstrap, Python, Adobe XD
• záujem o web development, UI/UX design, digitálne kanály, inovácie, marketing, digitálny marketing, performance marketing a e-commerce
• práca s PC (xls, ppt, word) na veľmi dobrej úrovni
• priateľský a komunikatívny prístup, tímovosť a logické myslenie

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.

V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich už viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3989569  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac