Senior Java developer pre spoločnosť SWAN MOBILE a.s.

SWAN, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiac* Ponúkaný plat je od 2 200,- EUR brutto. Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a s väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je ponúknutá odmena na základe dodanej práce. Odmena je však navýšená o náš interný koeficient.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie vývoja informačného systému vo fázach návrhu ako aj samotnej implementácie.
• Zodpovednosť za vytvorenie návrhu funkčnosti a jej úspešnú implementáciu.

• práca v stabilnej spoločnosti v mladom dynamickom kolektíve,
• 5 dní benefitnej dovolenky,
• home-office
• teambuildingy a celofiremné eventy,
• a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Java - Expert
HTML - Expert
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT, Java developer

Počet rokov praxe

4

• Vysokoškolské vzdelanie zamerané na informatiku.
• Schopnosť vytvárať samostatne návrh čiastkového riešenia, od logickej až po fyzickú a dátovú vrstvu a vedieť úspešne nasadiť aplikáciu do prevádzky.
• Výborná znalosť jazyka Java a web technológií.
• Skúsenosti s viacerými projektmi, frameworkmi, knižnicami, vývojovými jazykmi a vzormi:
o web servisy – SOAP, REST
o mikroservisova architektura
o Spring, SpringBoot, Wildfly
o ORM (Hibernate, Mybatis)
o Messaging (Kafka)
o Databazy – Oracle
o OSGI
o UML
o GIT
• Výhodou sú pokročilé skúsenosti s databázami a práca pod Linuxom.
• Potrebná znalosť anglického jazyka.
• Vítané sú skúsenosti s vývojom rozsiahlych aplikácií z oblasti telekomunikácií.

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.

V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich už viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3944049  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac