Digital Marketing Projektový Manažér

SWAN Mobile, a. s.

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa spolupracovať na tvorbe nových on-line projektov a skvalitňovať user experience návštevníkov spravovaných webstránok?
Vieš pracovať s analytickými nástrojmi a na ich základe navrhovať zlepšenia?
Myslíš si, že budúcnosťou obchodu je e-commerce a chceš byť pri tom?

Ak si si na vyššie položené otázky odpovedal áno, tak smelo pokračuj v čítaní. :)

Ponúkame Ti prácu v mladom, kreatívnom a dynamickom kolektíve. Máme v pláne mnoho zaujímavých projektov a potrebujeme možno práve Tvoje šikovné ruky a hlavu.

Čo bude Tvojou úlohou?
• aktívna účasť na tvorbe digitálnych komunikačných nápadov a stratégie na webstránke v spolupráci s kolegami,
• plánovanie digitálnych kampaní,
• príprava digitálnej stratégie v súlade s rozpočtom,
• vyhodnocovanie digitálnych kampaní a reporting,
• práca s a vyhodnocovanie výstupov z viacerých webový analytických riešení,
• analýza výsledkov kampaní a optimalizácia kampaní,
• návrhy na zlepšenia webstránky (navigácia, prehľadnosť, grafika, etc.),
• analýza a návrhy zlepšovanie UX na webstránke,
• práca s A/B test nástrojmi a príprava wireframov,
• úprava, aktuálizácia a editácia webstránky v CMS systéme,
• príprava kampaňových microsites v CMS systéme,
• účasť na tvorbe nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách,
• plnenie stanovených KPI,
• účasť a zodpovednosť za vybrané projekty e-commerce oddelenia,
• spolupráca s ostatnými kolegami vrámci oddelenia s inými digitálnymi témami.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.500€ (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy 15%

• práca v stabilnej spoločnosti v mladom dynamickom kolektíve,
• 5 dní benefitnej dovolenky,
• nadštandardná zdravotná starostlivosť,
• príspevok na DDS,
• teambuildingy a celofiremné eventy,
• Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa,
• a iné.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN Mobile, a.s.. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, projektové riadenie, manažment, digitálna reklama, e-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• minimálne 3 roky praxe v niektorej z oblastí: digitálny marketing, rozvoj digitálnych kanálov, projektové riadenie, e-commerce a pod.
• záujem o digitálne kanály, projektové riadenie, inovácie, marketing, digitálny marketing, performance marketing a e-commerce
• skúsenosti s digitálnymi technológiami a kampaňami sú výhodou
• práca s CMS výhodou
• komunikatívnosť a tímový duch,
• logické myslenie,
• znalosť projektovej metodológie (ITIL, Prince2, atď.) výhodou
• samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
• schopnosť znášať stresové situácie.

4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Poskytuje všetky služby celonárodného mobilného operátora, ale jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. So 4kou ste totiž skutočne slobodní.

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 4 centy za 1 MIN/SMS a iba 1 cent za 1 MB dát. Ako prvý operátor ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti. Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 600-tisíc zákazníkov. Máme k sebe blízko, 4ka má totiž najväčšiu sieť kamenných predajní na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci. Sme 4ka. A chceme byť vaša jednotka!

4ku prevádzkuje firma SWAN MOBILE, a. s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a. s.

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo. Spoločnosť SWAN Mobile, a. s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Začala sa doba dátová.

Na rozdiel od virtuálnych operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú infraštruktúru, spravidla novšej generácie ako ostatní operátori. Slobodne dátovať rýchlosťou 4G alebo 3G tak môže už viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN Mobile, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3806500   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500€ (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy 15%