Koordinátor predajného kanálu SIM-kariet 4ky pre spoločnosť 1plus1, s.r.o.

SWAN Mobile, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme koordinátorov predajného kanálu pre mobilného operátora 4ka vo svojom regióne/meste/obci pre spoločnosť 1plus1, s.r.o..

Koordinátorov hľadáme vo všetkých regiónoch po celom Slovensku.

K distribúcii SIM-kariet je k dispozícii benefit v podobe paušálu SLOBODA DÁTA v hodnote 12 € - na 1 mesiac ZADARMO (služba je dostupná len pre koordinátorov tohto predajného kanálu).

Cieľom projektu je vyskúšať si kvalitu pokrytia mobilného operátora a rozšíriť služby 4ky čo najširšiemu počtu zákazníkov.

Živnosť nie je podmienka, na základe dohody vieme zvoliť aj iný formu (príkazná zmluva).

Zároveň budeš zodpovedný za:
- jednoduchú administratívu,
- starostlivosť o vlastnú sieť klientov,
- reporting.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4€ / predaná SIM + odmeny z následnej aktivácie balíčkov služieb

- peniaze z aktivácie získaš ihneď,
- pracovnú dobu si určuješ sám,
- paušál zadarmo,
- know how,
- možnosť dlhodobej spolupráce.

V súvislosti s Vami prejaveným záujmom o pracovnú pozíciu „ Koordinátor predajného kanálu SIM-kariet 4ky“ bude spoločnosť 1plus1, s.r.o. so sídlom Miletičova 14, 821 08 Bratislava, IČO: 46 865 462, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 118723/B (ďalej aj spoločne len ako „Spoločnosť“) ako prevádzkovateľ spracúvať Vaše osobné údaje. V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Vám ako dotknutej osobe Spoločnosť poskytuje nasledovné informácie:
- identifikačnými údajmi prevádzkovateľa sú údaje Spoločnosti uvedené vyššie v záhlaví tohto poučenia, kontaktná adresa je adresa sídla Spoločnosti uvedená vyššie v záhlaví tohto poučenia,
- kontaktnými údajmi osoby zodpovednej u prevádzkovateľa za ochranu osobných údajov: 1plus1, s.r.o.: [email protected], doručovacia adresa: 1plus1, s.r.o., Miletičova 14, 821 08 Bratislava,
- účelom spracúvania Vašich osobných údajov je uzatvorenie zmluvy o spolupráci medzi Vami a spoločnosťou 1plus1, s.r.o. na výkon činnosti na pozícii „Koordinátor predajného kanálu SIM-kariet 4ky “ a plnenie záväzkov z takejto zmluvy vyplývajúcich,
- Vaše osobné údaje Spoločnosť spracúva v nasledovnom rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa, adresa trvalého pobytu, tel. číslo.
- doba uchovávania osobných údajov Spoločnosťou je 90 dní / rokov odo dňa ich získania,
- ako dotknutá osoba máte právo od Spoločnosti požadovať (i) prístup k svojim osobným údajom podľa Článku 15 Nariadenia, (ii) na opravu osobných údajov podľa Článku 16 Nariadenia, (iii) na obmedzenie spracúvania osobných údajov podľa Článku 18 Nariadenia len vtedy, ak to nie je v rozpore s platnými právnymi predpismi (iv) namietať spracúvanie osobných údajov podľa Článku 21 Nariadenia a (v) na prenosnosť osobných údajov podľa Článku 20 Nariadenia,
- ako dotknutá osoba máte právo podať sťažnosť dozornému orgánu podľa Článku 77 Nariadenia,
- získavanie Vašich osobných údajov Spoločnosťou na účely špecifikované v tomto poučení nie je zákonnou požiadavkou, ale obchodnou požiadavkou Spoločnosti, pričom v prípade neposkytnutia týchto osobných údajov nie je možné zúčastniť sa výberového konania na vyššie uvedenú pozíciu, ani platne uzatvoriť zmluvu o spolupráci medzi Vami a Spoločnosťou.

Spoločnosť 1plus1, s.r.o. vykonáva sprostredkovateľskú činnosť v oblasti obchodu a služieb pre rôzne spoločnosti (promotérske predaje, reklamné a marketingové služby a iné).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

- základná znalosť práce so svojim smartfónom
- zodpovedný prístup
- komunikatívnosť

4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Poskytuje všetky služby celonárodného mobilného operátora, ale jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. So 4kou ste totiž skutočne slobodní.

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 4 centy za 1 MIN/SMS a iba 1 cent za 1 MB dát. Ako prvý operátor ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti. Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 600-tisíc zákazníkov. Máme k sebe blízko, 4ka má totiž najväčšiu sieť kamenných predajní na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci. Sme 4ka. A chceme byť vaša jednotka!

4ku prevádzkuje firma SWAN MOBILE, a. s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a. s.

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo. Spoločnosť SWAN Mobile, a. s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Začala sa doba dátová.

Na rozdiel od virtuálnych operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú infraštruktúru, spravidla novšej generácie ako ostatní operátori. Slobodne dátovať rýchlosťou 4G alebo 3G tak môže už viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SWAN Mobile, a.s.
Borská 6
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3756466   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€ / predaná SIM + odmeny z následnej aktivácie balíčkov služieb