Personalista, administratívny pracovník

ŠVPS SR

Miesto práce
Botanická 17, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
800-900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné zabezpečovanie a vedenie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade s platnou legislatívou , zákonníkom práce, zákonom o štátnej službe zákonom o výkone práce vo verejnom záujme, práca s databázou vhodných kandidátov, komunikácia s inštitúciami v oblasti zdravotného a sociálneho poistenia, príprava štatistiky, výkazov, rozborov, reportov
samostatné spracovávanie personálnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenami a skončením pracovného pomeru, vyhotovenia vstupných i výstupných dokladov, aktualizácia platnosti dokladov, vedenie personálnych spisov, archivácia

predbežne práca na dohodu na základe osobného pohovoru , perspektívne pozícia na prijatie od decembra 2018 do štátnozamestnaneckého pomeru
prizvaní na pohovor budú iba uchádzači vyhovujúci podmienkam pracovnej ponuky
zaslať profesný životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne vedy, ekononické vedy

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

práca a znalosť počítačového systému SAP je podmienkou
dôležitá je prax v personálnej agende
plat dohodou a po vzniku štátnzamestnaneckého pomeru podľa zákona o štátnej službe

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3489385  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-900 €