Riaditeľ štátneho veterinárneho a potravinového ústavu

ŠVPS SR

Miesto práce
Jánoškova 1611/58, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď po úspešnom výberovom konaní
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a manažment štátneho veterinárneho a potravinového ústavu, koncepčná , metodická a analytická činnosť vo vymedzenej odbornej oblasti, zabezpečovanie a metodické usmerňovanie špeciálnych laboratórnych prác, tvorba a zavádzanie nových laboratórnych metód vo veterinárnej diagnostike

Informácie o výberovom konaní

- žiadosť o zaradenie do výberového konania
- profesný životopis s uvedením dĺžky odbornej praxe a
praxe v oblasti laboratórnej diagnostiky,
- kópia diplomu dosiahnutého vysokoškolského vzdelania v
požadovanom odbore,
- osvedčenie o získaní atestácie II. stupňa ( prípadne o
získaní titulu PhD., CSc.),
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- v prípade ovládania cudzieho jazyka osvedčenie o jeho
znalosti
- požadované doklady zaslať do 10 dní odo dňa zverejnenia
výberového konania, rozhodujúci je dátum na poštovej
pečiatke,
- na obálke uviesť číslo výberového konania 2011/1/ŠVPÚ
DK
- prihlásení uchádzači spĺňajúci požiadavky výberového
konania dostanú pozvánky poštou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárna medicína, atestácia II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v oblasti laboratórnej diagnostikyi

Počet rokov praxe

10

výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti , skúsenosti v riadiacej činnosti,
vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému zaťaženiu a schopnosť pracovať a rozhodovať v stresových situáciách,
profesionálne vystupovanie, flexibilita, vyrovnanosť, spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1008374  Dátum zverejnenia: 9.3.2011  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných predpisov