Regionálny manažér predaja pre Severné Slovensko

Svijany Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacZáklad cca 950 EUR , prémie do výšky 30% podľa rozhodnutia zamestnávateľa . Dohoda o základu možná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regionálny manažér predaja pre Severné Slovensko ,okresy PU, PB, BY, CA, KM, ZA, TR, MT, RK, DK, NO, TS, LM

1. Obchodná činnosť
• Získavanie nových zákazníkov na kompletný sortiment Svijany Slovakia *
* Sudové pivo, fľaškové pivo, plechovky, ostatný sortiment
• Uzatváranie rámcových zmlúv a vyjednávanie obchodných podmienok

2. Starostlivosť o zákazníkov
• Závozy prvotného vybavenia (obrusy, sklo, reklama, apod.)
• Pravidelné návštevy, dohodnutie sanitácie, doplňovanie vybavenia
• Preškolenie zákazníka v správnom čapovanie piva

3. Organizácia podujatí
• Zabezpečovanie podujatí organizovaných Svijany Slovakia
• Propagačné akcie
• Reprezentácia Svijany Slovakia na propagačných akciách iných organizátorov

4. Účasť na pravidelných poradách pivovaru, školeniach a pod.

Kľúčové požiadavky:

• Skúsenosti a prax v oblasti obchodu s pivom
• Láska k pivu; uchádzač musí pivu rozumieť
• Duchom obchodník, komunikatívny, príjemný
• Znalosť zvereného regiónu
• Všeobecné skúsenosti s pivom (reštaurácie, krčma, pivovar)
• SW znalosti: Užívateľ MS Office, dobrá emailová komunikácia
• Vodičský preukaz B = nutnosť

• Zamestnanie v stabilnej a prosperujúcej firme
• Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
• Konkurencie schopnú mzdu cca 950 EUR , prémie do výšky 30% podľa
rozhodnutia zamestnávateľa. Dohoda možná.
• Vianočné odmeny / Príspevok na dovolenku (13. plat)
• Zľavy na pivovarské výrobky
• Firemné akcie, Pivovarnícke slávnosti, ples apod.
• Firemný teambuilding, odborné školenie v pivovare

Cez www.profesia.sk len prvé kolo výberového konania. Uchádzači vybraní do 2.kola budú pozvaní na interview v sídle firmy.

Poznámka: Ak uchádzač nevyhovuje náborovým požiadavkám, nebude do výberového konania zaradený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Pri dostatočnej praxi nie je nutná maturita

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

V sekcii náplň práce (kľúčové požiadavky).

Predaj a distribúcia pivovarských produktov.
ID: 4172849  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac