Operátor/-ka výroby - Liptovský Hrádok

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
3,82 - 5 EUR/hod.+ variabilná zložka 20 % - mesačné výkonnostné odmeny + iné bonusy Základná zložka mzdy bude určená podľa pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž elektronických systémov a káblových zväzkov
- osádzanie súčiastok do dosiek plošných spojov

Rozširujeme výrobu, hľadáme nových kolegov.

Zamestnanecké výhody a benefity:
- Práca v nadnárodnej spoločnosti
- Príplatky nad rámec Zákonníka prace
- 2 % príspevok do III. piliera
- 20 % mesačné výkonnostné odmeny vyplácané mesačne
- Pre zamestnaných záujemcov možnosť podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby
- Stravné lístky v hodnote 1 Euro pre zamestnanca + pitný režim a iné motivujúce
benefity ako firemný večierok
- Možnosť profesijného rastu

V prípade záujmu pošlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na našu adresu a v subjekte e-mailu uveďte názov pozície : "Operátor výroby".

V zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon“) a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) Vás prosíme v sprievodnom liste o udelenie Vášho dobrovoľného a výslovného súhlasu
spoločnosti SVI Slovakia s.r.o., Vyšné Fabriky 739, Liptovský Hrádok, IČO: 36 402 141 (ďalej len „prevádzkovateľ“) so: spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu žiadosti o zamestnanie, životopisu, dokladoch a potvrdeniach týkajúcich sa Vášho vzdelania, či kvalifikácie, prípadne v iných Vami poskytnutých materiáloch súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie za účelom zaradenia do náborového procesu. Osobné údaje sa budú spracúvať po dobu 2 rokov. Ste si vedomý, že Vami udelený súhlas je dobrovoľný a môžete ho kedykoľvek odvolať na základe Vašej písomnej žiadosti na adresu prevádzkovateľa, alebo emailom na adresu: „[email protected]“. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca na dve zmeny
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovednosť
- flexibilnosť

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti SVI Austria zameraná na:
- osádzanie, výroba a testovanie PCBA (dosiek plošných spojov),
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4056381  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.