Asistent predaja zájazdov a leteniek

SVETOM.SK s.r.o.

Miesto práce
Námestie Š. Moysesa, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacZakladná mzda + osobné ohodnotenie + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj zájazdov, predaj leteniek a doplnkových služieb cestovného ruchu

možnost cestovania, zľavy pre rodinných príslušníkov, služobné cesty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

cestovný ruch

práca je vhodná pre uchádzača, ktorý už má za sebou prax v cestovnej kancelárii a hlavne už pôsobil v cestovnom ruchu. Práca s rezervačnými systémami výhodou.

Naša cestovná kancelária pôsobí na trhu od roku 2017. Máme však za sebou viac ako 18 ročnú prax v cestovnom ruchu. Našim cieľom je plniť všetky cestovné požiadavky a cestovateľké sny našich klientov a spraviť ich dovolenku jedinečnú. Aj preto o nás mnohí tvrdia, že patríme k najlepším cestovným kanceláriám v Banskej Bystrici a širokom okolí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4341223  Dátum zverejnenia: 28.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac