Sestra detského mobilného hospicu

SVETIELKO POMOCI n.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
10 eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o deti v terminálnom štádiu ochorenia v domácom prostredí.

Bezplatné vzdelávanie
Odborný rast

Štruktúrovaný životopis a žiadosť nám zašlite mailom na svetielkopomoci@netkosice.sk.
Kontaktovaní budú iba uchádzači ktorí spĺňajú všetky horeuvedené predpoklady.

Viac informácií na www.svetielkopomoci.sk alebo www.mobilnyhospic.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zdravotná sestra so špecializáciou pre detských pacientov , min. 3 ročná prax.

SVETIELKO POMOCI n.o. pomáha deťom s onkologickými chorobami a ich rodinám rodinám v Košickom a Prešovskom kraji. Od roku 2012 prevádzkuje prvý detský mobilný hospic na východnom Slovensku. Poskytuje odbornú pomoc starostlivosť nevyliečiteľne chorým deťom v prostredí ich domova.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pražská 8
04011 Košice
ID: 1659783   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10 eur / hod.