Ambulantná sestra-angiológia

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Pavlovova 17, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
738,72€ až 912,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na chirurgickej ambulancii v jednozmennej prevádzke vykonávaná sestrou samostatne alebo v spolupráci s lekárom.

• Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
• Pracuje v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi
• Identifikuje potreby ošetrovateľskej starostlivosti pacienta
• Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR
• Dodržiava zásady BOZP a PO, Pracovný poriadok, interné smernice vzťahujúce sa na prácu, ktorú vykonáva
• Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim

Pracovný čas od 7:00 hod do 15:00 hod v jednozmennej prevádzke, príjemné pracovné prostredie, atraktívne materiálne a technické vybavenie, spolupráca s uznávanými odborníkmi
Atraktívne benefity
Prestížny zamestnávateľ
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Podpora vzdelávania.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať pre našu spoločnosť Svet zdravia a.s.

Pozícia je obsadzovaná pre Svet zdravia Nemocnicu Topoľčany, a.s.

Pavlovova 17, 955 20 Topoľčany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook - základy
manuálna zručnosť
schopnosť riešiť kritické situácie
plnenie úloh na požadovanej odbornej úrovni
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
aktívny prístup k práci

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Ondrušová
Tel.: +421901795073
E-mail: poslať životopis
ID: 3549314   Dátum zverejnenia: 28.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   738,72€ až 912,00 €