Praktická sestra - Nemocnica Partizánske

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
791,82 EUR/mesiac791,82€

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

  • Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu.
  • Udržiavanie sebestačnosti pacienta, prevencia komplikácii z imobility (polohovanie).
  • Výkon dezinfekcie a sterilizácie zdravotníckej techniky a pomôcok.
  • Meranie a zaznamenávanie fyziologických potrieb chorých vrátane vylučovania a iné prejavy, ktoré sleduje.
  • Starostlivosť o pitný režim chorých a pomoc pri kŕmení imobilných pacientov, hygienická starostlivosť.
  • Príprava chorých a pomôcok k diagnostickým, liečebným a ošetrovateľským výkonom.
  • Vedenie príslušnej zdravotnej dokumentácie.
  • Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim.
  • Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom.

Čo Vám ponúkame

dynamické a prestížne pracovné prostredie
kariérny rast
dobré platové ohodnotenie
práca pre sieť niekoľkých spoločností
rôzne finančné i nefinančné benefity
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • Pro-klientský prístup
  • Vysoká odbornosť
  • Pracovné nasadenie
  • Záujem o odborný a osobnostný rast

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3534791  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 791,82 EUR/mesiac791,82€