Upratovačka

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie nemocnice, nemocničných priestorov.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NsP Sv. Lukáša Galanta, a.s.
Hodská 373/38
924 22 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Jurčíková
Tel.: +421917627868
E-mail: poslať životopis
ID: 3466692   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480